Збірна України з футзалу перемогла збірну Угорщини в двох товариських матчах за два дні.

Про це повідомляє Асоціація футзалу України.

У першому матчі рахунок відкрили угорці на четвертій хвилині. Проте Михайло Зварич зрівняв рахунок на шостій хвилині гри. А у другому таймі Микола Грицина забив переможний гол. Гра закінчилась з рахунком 2:1 на користь України.

Рахунок другої гри відкрила українська команда. Уже на першій хвилині матчу Микола Білоцерковець забив гол. За хвилину угорці зрівняли рахунок. Потім угорський спортсмен Золтан Дрот забив ще один гол на користь своєї команди.

Проте українська збірна не здалась. У другому таймі Зварич зрівняв рахунок. А в наступній атаці Білоцерковець забив ще один гол у ворота суперників.

Угорці зняли голкіпера та почали грати в п'ять польових гравців та стали тиснути на ворота українців. У результаті Річард Давід зрівняв рахунок.

Проте Зварич оформив дубль на 33-й хвилині матчу. Українець встановив остаточний рахунок матчу – 4:3 на користь України.