БФ Let’s help відкрив перший в Україні спортзал у державному будинку для літніх людей
![БФ Let’s help відкрив перший в Україні спортзал у державному будинку для літніх людей БФ Let’s help відкрив перший в Україні спортзал у державному будинку для літніх людей](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2021/06/22/20210622122424-3996.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
На правах партнерства
18 червня 2021 р. благодійний фонд Let’s help відкрив перший в Україні спортзал у державному будинку для літніх людей.
![БФ Let’s help відкрив перший в Україні спортзал у державному будинку для літніх людей](https://www.liga.net/images/general/2021/06/22/20210622122358-1787.jpg)
Облаштували спортзал у Горностайпільському геріатричному пансіонаті, де проживає 86 людей похилого віку. На 324 тисячі гривень благодійних внесків проведено ремонт приміщення, закуплено декілька видів тренажерів та спортивне знаряддя.
![БФ Let’s help відкрив перший в Україні спортзал у державному будинку для літніх людей](https://www.liga.net/images/general/2021/06/22/20210622122426-6793.jpg)
Перше заняття-інструктаж для підопічних пансіонату провів досвідчений лікар-реабілітолог. Надалі спортсмени поважного віку будуть самостійно виконувати спеціально підібраний комплекс вправ – в приміщенні встановили монітор, на якому транслюватимуть навчальні відео-ролики.
Проект реалізовано за підтримки Liga.life, ТОВ "Іст Лоуд Груп" та Sportlife.
![БФ Let’s help відкрив перший в Україні спортзал у державному будинку для літніх людей](https://www.liga.net/images/general/2021/06/22/20210622122406-3764.jpg)
Благодійний фонд Let's help вже 6 років системно допомагає літнім людям в Україні. Реалізовуючи програму "Гідна старість" фонд опікується геріатричними пансіонатами у 8 областях України, допомагає самотнім та малозабезпеченим літнім людям.
Дізнайтеся про діяльність фонду на сайті https://letshelp.com.ua/
Сторінка фонду у фейсбук https://www.facebook.com/letshelp.com.ua