БК "Прометей" здобув восьму поспіль перемогу в баскетбольному Єврокубку

Слобожанська баскетбольна команда "Прометей" здобула восьму поспіль перемогу в регулярному чемпіонаті баскетбольного Єврокубка, пише Суспільне.

Українські баскетболісти здобули перемогу над німецьким клубом "Ульмом" — 83:78.

Перед матчем проти "Ульма" українська команда очолювала турнірну таблицю Єврокубка. А також мала серію з семи поспіль перемог — востаннє "Прометей" програвав ще у грудні французькому "Буру", після чого здобув поспіль 24 перемоги (останні шість — у Латвійсько-естонській лізі).

У першому колі "Прометей" отримав поразку, однак вже у другому — вдалося взяти реванш. Ключовим моментом у матчі між командами стала третя чверть. Українській команді вдалося вийти у відрив на початку 10-хвилинки й мати перед останньою чвертю перевагу у вісім очок.

У підсумку "Прометей" здобув перемогу в матчі, у складі "Прометея" найбільшу кількість очок набрав Ді Джей Стефенс — 13.