Книга про викрадення українських дітей та злочини Росії в Україні отримала нагороди у США
Фото: Instagram/bickerstaff.734

Книга "Злочин без покарання" про злочини Росії в Україні отримала дві нагороди премії ADC Annual Awards у США. Про це стало відомо з сайту премії.

Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram

"Злочин без покарання" – 50-кілограмова книга на 6000 сторінок, що містить хроніку тяжких злочинів Росії проти людства. Це не просто книга, це свідчення правди, ретельно підготовлене викриття. Кожна сторінка нагадує про нелюдські дії Росії, зокрема про незаконну депортацію українських дітей", – йдеться в описі до книги.

Книжку презентували у НАТО, Європарламенті, Раді Європи, а також у Польщі, Німеччині, Франції, Бельгії та Австрії. Вона отримала нагороду у категоріях: Design for Good / Publication Design" та "Books / Limited Edition / Private Press / Special Format.

"Сама вага та об'єм книги є символічними, вони відображають тяжкість злочинів та неспростовні докази проти злочинців", – пишуть автори книги.

Вони додають, що більшість сторінок книги з позначкою "все ще триває" засекречені, оскільки матеріали справи будуть відкриті для громадськості лише після того, як злочинці постануть перед судом.

Як повідомляють на сайті премії, презентація книги мала потенційну аудиторію у 15 млн осіб, а кількість переглядів у ЗМІ склала дивовижні 331 625 434.

Книгу "Злочин без покарання" спільно створили креативна агенція Bickerstaff.734, Українська академія лідерства і Міністерство закордонних справ.

Премія ADC Annual Awards щорічно відзначає найкращих у сфері дизайну і реклами. А переможців обирають із понад 10 000 заявок.