Комедія "Шалена  п'ятниця" через 20 років матиме сиквел з Ліндсі Лохан та Джеймі Лі Кертіс
Фото: Disney

Ліндсі Лохан і Джеймі Лі Кертіс ведуть переговори про продовження популярної комедії про обмін тілами "Шалена п’ятниця" ("Freaky Friday"), що вийшла на екрани у 2003 році, пише Variety.

Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram

Наразі продовження "Шаленої п'ятниці" перебуває в розробці у Disney, і Лохан та Кертіс, як очікується, знову зіграють свої ролі дуету матері-дочки Анни та Тесс Коулман. Сценарій до нового фільму напише Еліз Холландер.

Фільм "Шалена п'ятниця" був заснований на однойменному романі Мері Роджерс 1972 року, історія двічі екранізувалася перед фільмом 2003 року – в 1976 році з Барбарою Харріс і Джоді Фостер в головних ролях і в 1995 році з Шеллі Лонг і Габі Гоффман. Але найбільший успіх мала саме версія Лохан-Кертіс, яка зібрала в прокаті понад 160 мільйонів доларів.

Сюжет фільму розповідає про 15-річну Анну Коулман, яка постійно бунтує проти своєї суворої матері Тесс. Героїні регулярно сперечаються одна з одною, поки одного ранку в п'ятницю не виявляють, що вони помінялися тілами. Щоб знову віднайти себе, спочатку їм доведеться навчитися розуміти одна одну.

Чутки про потенційне продовження почали ходити в лютому, коли Кертіс опублікувала в Instagram її та Лохан фото з підписом: "Сьогодні п’ятниця. Я просто кажу! Шалені пальці схрещені!"

Потенційне продовження "Шаленої п'ятниці" означало б повернення  до студійного кіно Лохан, яка у 2000-х була однією з найвідоміших зірок епохи. Останніми роками вона зробила щось на зразок кар’єрного повернення завдяки угоді про зйомки у двох стрічках від Netflix, яка включала романтичну комедію "Незабутнє Різдво" ("Falling for Christmas").