На Балі хочуть ввести 100-річну квоту для туристів через росіян
Фото: Unsplash

Губернатор індонезійського острова Балі Ваян Костер розглядає можливість запровадити квоти для іноземних туристів на наступні 100 років, аби знизити ризик того, що вони зневажатимуть місцеві закони. Про таке повідомляє місцеве видання detikNews.

Читайте нас в Telegram: головні новини коротко

Квоти планують ввести через велику кількість кримінальних правопорушень, які скоюють туристи, зокрема й росіяни. З січня 2023-го з Індонезії депортували 101 іноземця, більшість з них мали громадянство РФ.

Наприклад, деякі туристи після того, як у них закінчаться гроші на Балі, починають працювати або відкривати бізнес на острові за наявності туристичної візи, що є незаконним за індонезійським законодавством.

"Якщо ми нічого не зробимо з цим, то боїмося, що приїдуть ще більш скупі туристи. Вони їстимуть тільки дешеву їжу і їздитимуть тільки на мотоциклах — при цьому порушуючи закони. Зрештою, вони будуть грабувати банкомати з розпачу" — заявив Костер.

Губернатор додав, що необхідно розробити комплексні рішення, оскільки неналежна поведінка іноземних туристів створює проблеми для місцевих жителів і порушує їхнє життя.

Влада острова обговорить пропоновану систему квот із місцевими туристичними асоціаціями та відповідними зацікавленими сторонами.

Нещодавно влада Балі також вирішила заборонити іноземним туристам пересуватися по острову на мотоциклах після низки аварій, зокрема й зі смертельними наслідками.