На Київщині ялинку прикрасили малюнками "Маші та Ведмедя" – їх уже замалювали
![На Київщині ялинку прикрасили малюнками "Маші та Ведмедя" – їх уже замалювали На Київщині ялинку прикрасили малюнками "Маші та Ведмедя" – їх уже замалювали](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/12/12/20231212113147-8864.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
У селищі Коцюбинське Київської області новорічну ялинку прикрасили малюнками з російського мультфільму "Маша та Ведмідь", а також Діда Мороза зі Снігуркою. Про це повідомила колишня головна редакторка сайту руху "Чесно" Ірина Федорів. Місцева влада відреагувала.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
Федорів зазначила, що їй писали односельці, які обурюються встановленням таких зображень на головній ялинці. "Ви розумієте, що тільки люди, які не мають відчуття цінностей, можуть вгатити у 2023 році йолку "маша і мєдвєді" і "дєдушку мороза і снєгурочку", — написала вона.
![Фото: Ірина Федорів / Facebook](https://www.liga.net/images/general/2023/12/12/20231212112952-5721.jpg)
Очільник Коцюбинської селищної ради Сергій Даніш у коментарі "Українській правді" сказав, що ялинці та декораціям уже кілька років, тому на їхнє встановлення цьогоріч не витрачали грошей з бюджету.
"Машу і ведмедя можна розглядати просто як мішку і дівчинку. Жодних підтекстів там не було. Але я вже наказав замалювати, бо роздувають "зраду".. А дід Мороз… То не він, а святий Миколай!" — заявив Даніш.
![Фото: Ірина Федорів / Facebook](https://www.liga.net/images/general/2023/12/12/20231212113210-2535.jpg)
Згодом Федорів повідомила, що зображення з персонажами російського мультсеріалу замалювали.
![Фото: Ірина Федорів / Facebook](https://www.liga.net/images/general/2023/12/12/20231212112945-6064.jpg)