У Швеції забули зачинити бібліотеку на вихідні й випадково провели цікавий експеримент
Фото: Unsplash

Цікава історія сталася з однією з бібліотек у шведському місті Ґетеборг. У суботу, 4 листопада, по всій країні святкували День всіх святих. Робітники бібліотеки мали у цей день зробити вихідний та закрити приміщення для відвідування, але забули замкнути двері, передає TheMayor. Тому приміщення простояло всі вихідні відчиненим. Цікаво, що за ці дні з бібліотеки нічого не зникло, при тому, що люди заходили всередину.

Читайте нас в Telegram: головні новини коротко

Чому так сталося

Як виявилося, більшість процесів у бібліотеці автоматизовані. Зазвичай будівля доступна у суботу, тому відвідувачі майже не помітили різниці. Під час святкових вихідних бібліотеку відвідали понад 400 людей, які зареєстрували 254 книжок, які взяли з собою.

Операційна директорка Анна Карін Ельф розповіла місцевій радіостанції, що вони отримали повідомлення про помилку у системі та пішли подивитися, що ж трапилося.

На її подив, у бібліотеці, попри вихідний, було багато людей. Вони, як і завжди, читали газети, користувалися громадськими комп'ютерами, а дехто навіть прийшов цілою родиною до сімейного кутка.

Цікаво, що через автоматизацію головних процесів, люди навіть не помітили відсутності співробітників.