Україна вперше виграла медаль чемпіонату Європи з пляжного волейболу
![Україна вперше виграла медаль чемпіонату Європи з пляжного волейболу Україна вперше виграла медаль чемпіонату Європи з пляжного волейболу](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/08/07/20230807094523-7172.jpeg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Українські спортсмени Сергій Попов та Едуард Рєзнік здобули бронзову медаль чемпіонату Європи-2023 з пляжного волейболу у Відні в Австрії. Про це повідомили у Міністерстві молоді та спорту України.
Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life
Українці змагалися з італійцями Самуеле Коттафані та Паоло Ніколаї.
Україна перемогла з рахунком 2:0. Зокрема — перша партія завершилася рахунком 22:20 на користь спортсменів з України. А під час другої — Попов і Рєзнік здобули вже на 8 очок більше, ніж суперники.
"Це чудовий результат для нас та нашої країни. Україна проходить зараз через дуже важкий період, і принести трохи радості для нас означає дуже багато", — розповіли спортсмени після виходу до півфіналу.
За словами Федерації волейболу України, таким чином, Сергій Попов та Едуард Резнік увійшли в історію вітчизняного пляжного волейболу як перші призери чемпіонатів Європи на дорослому рівні.