Українець виграв “золото” на юніорському Кубку Європи із дзюдо
![Українець виграв “золото” на юніорському Кубку Європи із дзюдо
Українець виграв “золото” на юніорському Кубку Європи із дзюдо](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/03/07/20230307115729-1564.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Українець Олексій Болдирєв здобув "золото" на юніорському Кубку Європи із дзюдо. Про це повідомила Федерація дзюдо України.
Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life
У змаганнях взяли участь 328 дзюдоїстів з 19 країн, серед яких і 9 представників збірної України.
"Золото" у ваговій категорії понад 90 кг приніс Україні 18-річний Олексій Болдирєв. Для Олексія це перша нагорода на юніорському рівні, йдеться у повідомлені.
Українець вдало подолав попередні раунди, здобувши упевнені перемоги над представниками Хорватії, Італії та Нідерландів, після чого у фіналі зустрівся ще з одним італійцем Андреа Раффаелі. Поєдинок тривав понад 8 хвилин, проте Олексію на Golden Score — додатковому часі — вдалося виконати кидок на "Ваза-арі", тим самим здобути перемогу.