RU

У Броварах зріжуть понад 3000 дерев заради будівництва нового житлового комплексу

09.06.2023, 11:38 • 2 хвилини
У Броварах зріжуть понад 3000 дерев заради будівництва нового житлового комплексу - Фото
Фото: Трибуна Бровари

Міська рада Броварів дозволила зрізати 3306 дерев і 222 кущі для будівництва нового житлового комплексу, повідомляє Трибуна Бровари.

Йдеться про землі на вулиці Київській, 225, що знаходяться у державній власності. Як зазначено в акті обстеження зелених насаджень, стан усіх дерев і кущів "задовільний".

Зараз на ділянці ростуть тисячі дерев різного віку та різних порід, серед яких — понад тисяча горнолистих кленів і понад пів тисячі беріз. З усіх дерев вирішили зберегти лише 12: 6 кленів, ялину, вербу, липу, дві сосни та тую.

За видалення дерев та кущів ТОВ "ДБК-Партнер" має заплатити місту компенсацію у розмірі 13,2 млн грн.

Як зазначив Володимир Мокренко, керівник одного з підрозділів Держспецзв'язку, видалення дерев заплановано протягом місяця.

Наприкінці травня у міськраді презентували проєкт нової багатоквартирної забудови на ділянці 6,3 га на вулиці Київська, 225. В ЖК буде 6 будинків на 24 поверхи кожен. Загальна кількість квартир — 2400. Після зведення комплексу квартири мають отримати 180 військовослужбовців.

Фото: Трибуна Бровари

Перші поверхи відведуть під комерційні приміщення. У новому мікрорайоні планують побудувати дитсадок на 120 місць і п’ять надземних багаторівневих паркінгів на 1200 автомобілів.

Проєкт забудови передбачає, що 2 га виділять під озеленення. Планують висадити газони, кущі, дерева, щоб компенсувати зрубані насадження.

Загалом побудувати новий масив із робочою інфраструктурою забудовник планує за три роки.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини