В Мілані обмежать продаж вуличної їжі після опівночі
Фото: Unsplash

В Мілані хочуть заборонити продаж їжі та напоїв на вулицях після опівночі в популярних районах міста. Таким чином міська влада сподівається зробити місто тихішим і спокійнішим для місцевих жителів уночі. Про це повідомляє The Guardian.

Бари й ресторани також будуть зобов'язані зачиняти відкриті тераси о 00:30 у будні та о 01:30 у вихідні. Міська влада впевнена, що за допомогою таких дій на вулицях поменшає людей, що принесе тишу та спокій мешканцям. У разі схвалення обмежень, вони набудуть чинності з наступного місяця і діятимуть до початку листопада.

Посиденьки за морозивом пізно ввечері є невіддільною частиною італійської культури, і думка про те, що їх хочуть заборонити, є неприпустимою.

Саме тому міську владу розкритикували за обмеження і звинуватили в тому, що вона "веде війну з морозивом" у спробі боротися з нічним життям у місті.

"Чим займається середньостатистична італійська сім’я влітку? Вони йдуть гуляти після обіду і їдять морозиво. Це класична традиція, тож зрозуміло, що якщо ви втручаєтеся в культурну звичку, люди не будуть щасливі", — зазначив генеральний секретар міланського підрозділу асоціації італійських торговців Confcommercio Марко Барбʼєрі.

Хоч Барб'єрі і співчуває становищу тих, хто живе в галасливих районах міста, він сказав, що заборона їжі на винос не розв'яже проблему.

За його словами, правило, що забороняє людям випивати пляшку води, їсти морозиво чи піцу під час прогулянки, нічого не вирішить, оскільки люди все одно залишатимуться на вулиці.

"Як ви думаєте, 25-річний хлопець піде додому опівночі просто тому, що не може взяти їжу? А як бути з туристами, які хочуть поласувати морозивом після опівночі?" – каже Барб'єрі.

Мер Мілана Джузеппе Сала у відповідь на звинувачення закликав прийти Барб’єрі до нього в офіс і побачити величезну кількість листів від людей, які скаржаться на шум нічого міста.

"Я маю сотні повідомлень від мешканців, які скаржаться на галасливих туристів та не можуть нормально спати вночі. Я не можу уникнути розв'язання цього питання, це не примха, а потреба багатьох. Обмеженнями ми не змінюємо правила всесвіту, лише вводимо дуже незначні обмеження", – повідомив мер.

Очікується, що заборона діятиме у 12 районах Мілану, зокрема центральних районах Брера і Тічінезе, а також Дарсена, Арка Миру і Порта Венеція, на жвавих вулицях Корсо Комо й Корсо Гарібальді.

Читайте також