В Україні дизайнери створили перший меморіальний шрифт
![В Україні дизайнери створили перший меморіальний шрифт В Україні дизайнери створили перший меморіальний шрифт](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/12/13/20231213114901-9897.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
Український шрифтовий дизайнер Дмитро Растворцев разом із командою створили перший український меморіальний шрифт UAF Memory, повідомив бренд-дизайнер ЗСУ Тарас Іщик.
Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life
Цим шрифтом робитимуть написи на памʼятниках та надгробних каменях загиблих захисників та захисниць, на меморіалах. У ньому поєднані приклади різних меморіальних написів доби національно-визвольної боротьби, поховань в діаспорі та загальносвітових меморіальних тенденцій.
![Фото: Дмитро Растворцев/Behance](https://www.liga.net/images/general/2023/12/13/20231213114908-8868.jpg)
"Сподіваюсь, що у справі меморіалів держава звертатиме увагу на військових, на фахівців, на загальну мілітарну естетику, українську історичну традицію — і справа українських військових кладовищ нарешті отримає свій поштовх", — каже дизайнер Тарас Іщик.
За його словами, кожен військовослужбовець і кожна військовослужбовиця заслужили напис свого імені та прізвища, військового звання та напису "За Україну! За її волю" українським меморіальним шрифтом.
UAF Memory є у вільному доступі за посиланням.