В Києві утворилася величезна черга за квитками на "Конотопську відьму"
Фото: Театр Франка

Сьогодні, 28 березня, відкрили продаж квитків у Театрі Франка на феєричну виставу режисера Івана Уривського "Конотопська відьма". Щоб отримати бажаний квиток, кияни почали збиратися ще за три години до початку продажу квитків. Про це повідомляє Суспільне Культура.

Наразі черга закінчується наприкінці вулиці Городецького.

Фото: Суспільне Культура
Фото: Суспільне Культура

Виставу, яка відбудеться 8 квітня, попросили поставити ще раз глядачі, через те що далеко не кожен може купити квиток. Адже їх завжди розкуповують за лічені години.

  • Вистава "Конотопська відьма" створена за мотивами однойменної повісті Г. Квітки-Основ’яненка, що була написана ще у 1837 році.
  • Події у виставі відбуваються за часів Великої Руїни, в період так званої Гетьманщини, коли російський царизм поступово ліквідує українську державність, послідовно обмежує демократичну суть козацького ладу на Запорізькій Січі.
  • У виставі поєднуються реалістичні картини життя й побуту військових керівників і мешканців Конотопа та фантастичні картини, побудовані на народних міфологічних уявленнях, віруваннях українців, на використанні української демонології.