Затоплення автівок у підземному паркінгу: у КМДА пояснили, чому не компенсуватимуть збитки
Фото: Unsplash

У червні через зливу затопило підземний паркінг ЖК Victory V у Шевченківському районі Києва. Через затоплення постраждали десятки автівок — за даними поліції, збитки становлять близько $500 000. 

Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life

LIGA.Life звернулась із запитом до КМДА і запитала, чи буде місто відшкодовувати збитки, завдані власникам авто, які підтопило у підземному паркінгу. 

В адміністрації нам відповіли, що відшкодувань не буде і пояснили причину:

"За інформацією Шевченківської РДА, багатоквартирний житловий будинок на проспекті Берестейському, 5-В (ЖК "Viktory V") не належить до сфери управління міста. Управління будинком здійснює керівна компанія ТОВ "Повітрофлотський Сервіс". Паркінг перебуває в управлінні та обслуговуванні ТОВ "Євротехнології Плюс", — повідомила очільниця пресслужби КМДА Катерина Баранова.

Нагадаємо, паркінг житлового комплексу затопило після сильної зливи ще 20 червня. За словами одного з мешканців комплексу, машина якого теж постраждала, паркінг затопило через несправну зливнівку. 

На думку архітектора Олега Гречуха, причиною затоплення може бути те, що ЖК розташований на ділянці, під якою поєднуються три гілки колектора на річці Либідь.