Знайомство з традиціями! Мережа кав’ярень запустила серію стаканів з фольклорними героями

Всеукраїнська мережа кав’ярень  Aroma Kava запустила серію святкових стаканів, присвячених Маланці – традиційному українському театралізованому святковому дійству. На День Меланії наші предки зустрічали новий рік. Молодь перевдягалася в традиційних персонажів та тварин і ходила по хатам зі щедрівками. 

Саме цим персонажам і присвячена святкова серія. На них можна знайти саму Маланку з Ведмедем, Ведмедя з крилами, Козу, Журавля, Коня, та Ворожку. 

"Подібне свято було ще у слов’ян-язичників, тож традиція сягає тисячі років. Маланку святкують і зараз, традицій щедрування в святкових костюмах по всій Україні безліч, як і персонажів. Але ми вибрали героїв буковинських традицій, адже вони здаються нам дуже колоритними", – розповіли представники Aroma Kava. 

У мережі кав’ярень закликають українців більше дізнаватися про персонажів святкового карнавалу, скануючи QR-код на нових стаканах. 

"Колекція лімітована, стаканчики будуть в кав’ярнях усього пару тижнів. Ми спеціально випустили їх до Різдва та Нового року за старим стилем. А після Водохреща стаканчики почнуть зникати з полиць. Тож радимо нашим гостям не баритися, якщо хочуть побачити унікальну колекцію на власні очі", – додали у прес-службі Aroma Kava.