У 2014 році через початок війни на сході України луганчанка Христина (ім’я змінено з метою безпеки) була вимушена виїхати до Харкова. Там жила до повномасштабного вторгнення Росії в Україну, а на початку лютого повернулася до окупованого Луганська через сімейні обставини. Вже три місяці вона – свідок, як в окупації залякують людей, змушують їх воювати проти України та "промивають мозок". Далі – її пряма мова.

Польща й Угорщина – "дерибанять" Україну

України за кілька місяців не існуватиме, запевняють в окупації. Адже Росія "врятує" всі "русскоговорящие" регіони, а там вже й Угорщина претендує на Закарпаття, а Польща – на Галичину. І це прямим текстом кажуть місцеві пропагандистські канали. 

А хіба ви не знали, що Польща й Угорщина заявили про свої права на українські території? А українські та світові ЗМІ про це мовчать? А в ОРДЛО все знають!

Щоб прочитати цей матеріал потрібно оформити підписку. Перейдіть до повної версії сторінки.