Антиутопії довгий час залишаються актуальними завдяки своїм застереженням про авторитаризм, цензуру та утиски свободи слова. Читачів приваблюють сюжети, що перегукуються з сучасними світовими і соціальними викликами, включно з випадками заборони книжок у деяких країнах. LIGA.Life розповідає, як класика антиутопій повернулась в топи продажів і чи дійсно їх можуть заборонити.

Чому зросли продажі

За даними Amazon, станом на 7 листопада продажі зросли на 6,866%, і лише за один день "Оповідь служниці" піднялася на третє місце в рейтингу з 209 позиції. Наразі книга посідає шосте місце в категорії "Лідери продажів у книгах" та перше у "Бестселери політичної фантастики".

Довідка
"Оповідь служниці" канадської авторки Маргарет Етвуд — роман, опублікований 1985 року, дія якого відбувається в тоталітарному суспільстві, — посіла перше місце в списку бестселерів Amazon після переобрання Дональда Трампа. Події "Оповіді служниці" розгортаються в теократичній майбутній Америці, де домінують чоловіки, засади Конституції США призупинено, ЗМІ зазнають цензури, а жінки (титуловані "служниці") змушені народжувати дітей для правлячого класу. Книга порушує теми фемінізму та релігійного екстремізму.
Щоб прочитати цей матеріал потрібно оформити підписку. Перейдіть до повної версії сторінки.