Зміст:
  1. Чому взимку наша шкіра здається сухішою?
  2. Живимо шкіру зсередини
    1. Захист від впливу негоди
    2. Харчування на шляху до здорової шкіри
    3. В душ не на годину

Чому взимку наша шкіра здається сухішою?

Багато хто з нас помічає зміни у стані шкіри взимку. Вона може мати рельєфнішу текстуру, ніж зазвичай, бути сухою коло носа та рота або лущитися між бровами. У чому основна причина? Нестача вологи в повітрі. Сухе повітря витягує вологу з нашої шкіри, наче губка. Цей ефект посилюється опаленням, яке ще більше знижує рівень вологості і призводить до зневоднення шкіри.

Холодна погода також може порушити природний захист нашої шкіри. За це відповідає себум, тобто шкірне сало. У зимові місяці наш організм виділяє його у меншій кількості, що робить нашу шкіру вразливішою до несприятливого впливу навколишнього середовища.

Живимо шкіру зсередини

Фото: vanguardskin.com

Інтегрувавши правильні практики у свою зимову рутину, ви отримаєте найбажаніше — здорову шкіру, яка сяє зсередини.

Захист від впливу негоди

Одягайте на себе кілька шарів одягу, це допомагає зігрітися та прискорити кровообіг. А ще теплі речі є важливими для захисту шкіри від суворих холодів. Подумайте про шарф, рукавички та шапку як про обладунки для вашої шкіри, які захистять її від холодного повітря, вітру і навіть зимового сонця. Що більше шарів, то краще.

Харчування на шляху до здорової шкіри

Фото: insidebeautyspa.com

Пам'ятайте: їжа та шкіра — взаємопов’язані речі. Хоча місцевий догляд за шкірою має важливе значення, те, що ви їсте і п'єте, також відіграє значну роль у здоров'ї та пружності вашої шкіри. Зосередьтеся на достатньому зволоженні, корисних жирах і багатих на поживні речовини продуктах, уникаючи надмірної кількості кофеїну та цукру. Так ви отримаєте максимум користі від зимового ритуалу догляду за шкірою.

В душ не на годину

Вискочивши з ліжка морозного зимового ранку, може виникнути спокуса застрибнути під гарячий душ і залишитися там трохи довше, ніж потрібно.

Щоб прочитати цей матеріал потрібно оформити підписку. Перейдіть до повної версії сторінки.