Стосунки на відстані: плюси та потенціал, про які часто забувають
В українському суспільстві є доволі усталені уявлення про те, хто і з ким має зустрічатися, коли жінка мусить вийти заміж/народити дітей/що прийнятно і що "не годиться" у стосунках. Причому дуже часто нав’язуються не корисні ідеї щодо свідомого вибору партнера та вміння розпізнати погане ставлення, а цілі номінальні ідеї.
Один з форматів, який наше суспільство не завжди розуміє – це стосунки на відстані. Але якість стосунків залежить від взаємності почуттів і докладених зусиль для їх розвитку, а не від їх форми. Сьогодні через повномасштабну війну багато сімей і партнерів розлучені між іншими містами та країнами. Тож саме час подивитися на стосунки на відстані позитивним поглядом та оцінити їх потенціал і можливості.
Статистика на користь відстані
Історично в українському суспільстві ще й досі існує міф про те, що жінка не може бути щаслива сама собою без чоловіка чи дітей, тому багатьом важко уявити як це мати час для себе та бути з партнером окремо. Певна частина людей дивиться на такі стосунки через призму недовіри, але якщо партнер чи партнерка хочуть зрадити, то роблять це і на відстані 200 метрів від вас.