Руслан Кандибор обіймає посаду очільника Департаменту транспорту та інфраструктури КМДА з вересня 2021 року. Сам він родом зі Львова і до карʼєри у столиці 20 років займався інфраструктурними проєктами по всій Україні. Каже, що мав "амбітні плани" на Київ і "практично не виходив з кабінету" Віталія Кличка після призначення на посаду — обговорювали, як покращувати Київ у 2022 році. Але все змінила війна: після 24 лютого транспортну систему довелось перемкнути на нагальні потреби столиці, в умовах браку кадрів, коштів та під постійними обстрілами.

Діяльністю Руслана Кандибора не задоволена громадськість: 18 червня пʼять урбаністичних ініціатив закликали звільнити чиновника з посади, а також зареєстрували відповідну петицію. На момент публікації петиція зібрала 5176 голосів з 6000 необхідних. На думку громадськості, дії Кандибора "шкодять місту та нівелюють минулий розвиток безбар’єрного середовища, громадського транспорту і велоінфраструктури у Києві". 

LIGA.Life взяла інтервʼю у директора Дептрансу і запитала, як місто реагує на головні транспортні проблеми, як розвиває безбарʼєрність та велоінфраструктуру та що особисто Руслан Кандибор думає про заклики звільнити його з посади.

Щоб прочитати цей матеріал потрібно оформити підписку. Перейдіть до повної версії сторінки.