Історії

Десять еротичних картин Тараса Шевченка, які ви могли не бачити

09.03.2021, 18:05 • 4 хвилини
Десять еротичних картин Тараса Шевченка, які ви могли не бачити - Фото
Тарас Шевченко. Одаліска

Схоже, відкривати для себе щось нове в Шевченкові можна довго. І це стосується, як письма, так і його картин та ескізів, збережених і до нині. Це десятки автопортретів, пейзажів і портретів, за які він виручав немалі на той час гроші.

Тяга до живопису і малювання у Шевченка була з дитинства: він любив розмальовувати крейдою стіни будинку, стіл, лавки. Ще маленьким намалював п'яного дяка Богорського, у якого був на вихованні після смерті своїх батьків, за що дяк його жорстко побив.

При тому сам Шевченко згадував, що маляр, до якого він прибіг, аби той навчив його малювати, казав, що в хлопця немає здібностей.

І от наразі відомо про понад 1000 портретів, пейзажів, історичних, міфологічних і жанрових композицій Тараса Шевченка в різних техніках, і це ще – далеко не всі його твори. Також велика частина творів зберігаються в приватних колекціях або вважаються зниклими.

Твори художника зберігаються в Національному музеї Тараса Шевченка, чимало робіт художника – у Львівському Національному музеї ім. А. Шептицького, в Росії і Казахстані.

І разом з тим, у Шевченка є чимало оголених натур: як жіночих, так і чоловічих. І навіть власний автопортрет у цьому жанрі. Саме такі LIGA.Life і підібрала.

Судячи з деяких картин Шевченка, якби він жив сьогодні – в соцмережах постив би фото з вечірок і посиденьок з друзями.

Катерина Амеліна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини