Історії

Після жартівливої публікацію про секс і їжу менеджерку Укрпошти почали цькувати

17.05.2021, 16:15 • 1 хвилина
Після жартівливої публікацію про секс і їжу менеджерку Укрпошти почали цькувати - Фото
Поліна Левіцька. Фото: з фейсбук-сторінки Poli Levi

Менеджерку Укрпошти Поліну Левіцьку розкритикували у соцмережах після її жартівливого посту про секс, який вона опублікувала зі своєї другої – не офіційної – фейсбук-сторінки.

Левіцька запитала у підписників, як непомітно поїсти під час сексу.

На це відреагував політик Олексій Кучеренко: "Одна з топ-менеджерів  державної компанії Укрпошта обіймається актуальною для неї проблемою. Ви не могли би дати пораду цій "леді"?".

"Таке враження, що більшість наших управлінців – суцільні потвори, або недотрахані бабехи. Чим же закінчаться такі експерименти над Україною?", – пише користувачка Наталка Прудка.

"Вже дістали ті психічнохворі "НОВІ ВІЧНО ГОЛОДНІ ОБЛИЧЧЯ". Психіатричні лікарні позакривали під час так званої "оптимізації"... от і поприходили всі неадеквати до влади", – коментує користувачка Марія Івановська.

Але знайшлися і ті, хто підтримав Левіцьку під постом Кучеренка.

"По-перше, це ж її особиста сторінка. По-друге, вихідний. По-третє, питання актуальне. По-четверте, цікава ваша думка щодо питання як непомітно поїсти під час сексу", – пише користувач Петро Охотін.

Левіцька відповіла на таку реакцію.

"Я в променях слави нафталінів. А якщо серйозно, це так дико, що є ще люди в нашій країні, яких лякає слово СЕКС. Вибачте їм це. Там рівень совка, де сексу немає і ніколи не було! Всі народжувалися з капусти!", – написала вона у коментарях під своїм постом. 

А Кучеренку нагадала, що вона, зокрема, пише та видає книги на тему сексуальних відносин.

Поліна Левіцька працює керівником портфелю проєктів Укрпошти.

  • У березні в мережі почали хейтити тодішню помічницю голови Центральної виборчої комісії Анжелу Єременко. Анжела у блозі написала про несправний вібратор, який подарував їй хлопець на День закоханих. Частина користувачів соцмереж збунтувались. Після цієї історії Єременко звільнилася.
Катерина Амеліна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини