Планки від Men’s Health, тренування з дітьми, йога для початківців, HIIT, вуличні вправи
Фото: unsplash.com

Види планок від тренерів Men’s Health

Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram

Планка – це ізометрична (статична) універсальна вправа, яка включає у роботу все тіло. Тобто стоячи у цьому положенні в вас працюють всі м’язи кору, руки та навіть ноги.

Вона буває статичною та динамічною, і сьогодні ми хочемо запропонувати вам невеликий челендж – протестувати ці десять варіантів планки від тренерів Men’s Health та обрати свій улюблений!

Бокова планка "Зірка"

бокова планка Зірка від Men's Health
Відео: Youtube-канал Men’s Health

Повне тренування можна побачити за посиланням.

Веселі тренування для всієї родини

Не знаєте, як розважити дітей? Пропонуємо провести час з користю для здоров'я, виконуючи веселе домашнє тренування усією сім'єю. Таке дозвілля може перетворитися у справжнє спортивне змагання. Нумо перевіримо, хто витриваліший: дорослі чи діти?

Легкий біг для розминки

Будь-яке тренування варто починати з розминки. Це допоможе розігріти м'язи та підготувати тіло та організм до подальшого тренування. Однією із вправ для розминки може бути легкий біг. Якщо простір дозволяє, можна бігати по кімнаті, а влітку надворі. Проте біг на місці протягом 1 хвилини також буде доречним.

 

Повне тренування можна побачити за посиланням.

Вуличні тренування: у парку, на сходах та на спортмайданчиках 

З приходом холодів тренування на свіжому не обов’язково повинні закінчуватися. Фізична активність на свіжому повітрі приносить користь навіть у холодну погоду. Звісно ж за умови, що ви правильно вдягнулися, щоб не застудитися.

Для чоловіків

Для жінок

Інші тренування можна побачити за посиланням.

Йога для початківців: п'ять асан для домашнього тренування

Кажуть, що заняття йогою мають багато переваг як для психічного, так і для фізичного здоров’я: може зменшити стрес, зняти тривожність, покращити сон, навички балансу, гнучкості та стабілізації. Також практики йоги допомагають покращити роботу легень та дихання.

Пропонуємо спробувати 5 простих асан, які допоможуть зробити крок на зустріч новому для вас виду домашніх тренувань.

Бокові скручування

Підігніть стопи під себе. Витягніть руки вгору. Потягніться. Повільно опустіть руки по діагоналі вниз, виконуючи скручування. Повільно підійміть руки вгору. Повторюйте бічні скручування протягом 50 секунд.

Планки від Men’s Health, тренування з дітьми, йога для початківців, HIIT, вуличні вправи
Фрагмент відео з growingannanas

Повне тренування можна побачити за посиланням.

Високоінтенсивне інтервальне тренування або HIIT: чотири варіанти для початківців

Інтервальне тренування високої інтенсивності (HIIT), яке також називають високоінтенсивним — це форма інтервальних тренувань, в яких короткі періоди інтенсивних анаеробних вправ чергуються з менш інтенсивними періодами відновлення.

20-хвилинне HIIT-тренування на все тіло для початківців

Це тренування включає основні рухи для набуття сили та чудово підходить для початківців. Виконайте якомога більше повторень за цей проміжок часу. Щоб урізноманітнити тренування, замініть Х-стрибки (X Jump) на вправу Альпініст.

Інші тренування можна побачити за посиланням.

Активної вам неділі!

Підписуйтесь на LIGA.Life в Facebook: тільки корисна інформація для українських родин