Топ-5 безкоштовних калькуляторів калорій
Фото: depositphotos.com

Counter by FatSecret

Рейтинг у Google Play Market – 4,7/5; у App Store – 4,8/5.

Безкоштовний застосунок від FatSecret зручний у використанні. Відтепер користувачу не потрібно шукати у таблиці калорійності конкретних продуктів. Сканер штрих-кодів самостійно визначить їхню калорійність.

Окрім цього, Counter by FatSecret має дієтичний календар, у якому підбиваються підсумки за день, тиждень та місяць. Так ви можете щоденно контролювати свій раціон та порівнювати його з попередніми результатами.

Застосунок зручний своєю синхронізацією з платформами для контролю самопочуття та фізичної активності, а саме: Google Fit, Samsung Health, Fitbit та Health app. 

Окрім харчових звичок, застосунок має щоденник вправ. За допомогою цього розділу можна дізнатися скільки калорій ви втратили під час тренування.

Yazio Calorie Counter, Nutrition Diary & Diet Plan, Android; YAZIO Fasting & Food Tracker, iOS

Рейтинг у Google Play Market – 4,6/5; у App Store – 4,8/5

Безкоштовний калькулятор калорій Yazio допоможе налагодити харчові звички та чіткий графік фізичних активностей.

Завантаживши застосунок, виберіть ціль: зменшення чи збільшення ваги або набір м’язової маси. Наступний крок – вкажіть свою актуальну та бажану вагу, стать, зріст, день та рік народження. Завдяки цій інформації застосунок прораховує вашу денну норму калорій та кількість води.

Також, у додатку є розділ з рецептами здорового харчування.

Calorie Counter – MyFitnessPal, Android; MyFitnessPal, iOS

Рейтинг у Google Play Market – 4,5/5; у App Store – 4,8/5

MyFitnessPal – це не тільки про підрахунок калорій, але й про контроль щоденної фізичної активності. При реєстрації у додатку вам необхідно вказати свою ціль, рівень щоденної активності, стать, дату народження та країну проживання. Окрім цього, ви можете встановити свою тижневу мету.

Окрім індивідуального плану тренувань та калькулятору калорій, застосунок пропонує список рецептів, онлайн-тренування та інші корисні статті про здоровий спосіб життя.

Lifesum – Diet Plan, Macro Calculator & Food Diary, Android; Lifesum – Diet & Food Diary, iOS

Рейтинг у Google Play Market – 4,4/5; у App Store – 4,8/5

Lifesum – це інтерактивний щоденник харчування. Його перевага – анімований інтерфейс, від якого кожен користувач отримає естетичне задоволення.

Застосунок пропонує два шляхи до бажаної мети: індивідуальний план відповідно до ваших характеристик, вказаних під час реєстрації, та безліч готових планів харчування від дієтологів та нутриціологів.

У будь-якому разі головне завдання користувача – щоденно заповнювати інформацію про приймання їжі, кількість випитої води, актуальну вагу та фізичну активність.

Счетчик калорий, дневник питания, диета 10Levels, Android, 10Levels: diet, food diary, iOS

Рейтинг у Google Play Market – 4,5/5; у App Store  – 4,5/5

Окрім актуальної та бажаної ваги, зросту та статі застосунок 10Levels також запитує про характерні для користувача методи схуднення (жорстка дієта, спорт, калькулятор калорій, здорове харчування). На базі цієї інформації застосунок компонує план дій для досягнення поставленої мети.

Також у анкеті при реєстрації потрібно вказати хронічні захворювання, вагітність та приймання ліків. 

У щоденнику харчування вказана необхідна кількість води, білків, жирів та вуглеводів, а також, щоденна кількість калорій.