Топ-5 безкоштовних трекерів звичок
Фото: depositphotos.com

Avocation – трекер корисних звичок, Android; Avocation – трекер звичок, iOS

Рейтинг у Google Play Market – 4,3/5; у App Store – 4,9/5.

Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life

Якщо ви самі не можете себе змусити працювати над корисними звичками, то це за вас зробить Авокадо! Головний персонаж застосунку допоможе вам покращити різні сфери життя, серед яких: здоров’я, продуктивність,стосунки, фізична форма та креативність.

Ваше завдання – обрати оптимальну кількість часу, яку ви можете щоденно приділяти формуванню звички. Авокадо запропонує вам декілька напрямків роботи над собою. Наприклад, для того, щоб стати більш креативним, Авокадо радить вести блог, навчитися пояснювати або досліджувати усе навколо.

Відповідно до обраної поради застосунок сформує ваш щоденний план. Кожного дня вам потрібно вводити свої результати, які будуть зображатися у статистиці за тиждень/місяць/рік.

Еveryday - трекер звичок & щоденної рутини, Android; Everyday Habit Tracker, iOS

Рейтинг у Google Play Market – 4,2/5; у App Store – 4,7/5.

Головна перевага додатку – ви можете самі придумати собі звичку, описавши її при реєстрації. Окрім цього, вам варто обрати час, частоту виконання та колір позначки виконаної звички.

Попри те, що у застосунку Everyday мінімалістичний інтерфейс, ви зможете з легкістю розібратися у його роботі. Ви відмічаєте щоденний результат, а додаток формує вашу статистику, встановлюючи рейтинг формування звички. Також у застосунку є окремий розділ з корисними матеріалами: відео, статті та подкасти.

Productive –Трекер звичок і планувальник задач, Android; Productive – список справ, iOS

Рейтинг у Google Play Market – 4,1/5; у App Store – 4,5/5.

Productive – це універсальний інструмент для формування цілей та звичок. При реєстрації вас запитають про годину, о якій ви прокидаєтесь, частоту вашої прокрастинації (схильність людини відкладати неприємні завдання на потім, тяжіння до справ, що приносять більше задоволення або швидший результат – прим. ред.) та рівень фокусування на завданнях.

Окрім цього, додаток запропонує вам чотири звички, над якими ви будете працювати: регулярне споживання води, спорт, медитація чи читання книги.

Встановлюєте щоденну ціль і кожного вечора відмічаєте свій результат. Тим паче, що сповіщення не дозволять вам розслабитись. Застосунок регулярно нагадує про вашу звичку та щоденний план. 

Перевага додатку – анімаційний інтерфейс, який приваблює своєю зручністю та лаконічністю.

HabitMinder: Good Habit Tracker & Motivator, Android; HabitМinder, iOS

Рейтинг у Google Play Market – 3,6/5; у App Store – 4,7/5.

Список звичок застосунку HabitМinder вражає! Так ви можете вибрати челендж для свого тіла, розуму, здоров'я, стосунків з людьми та рутинних справ. Окрім цього, застосунок пропонує створити власну звичку.

Ваше завдання – обрати щоденну ціль, частоту втілення, іконку, колір та навіть звук сповіщення! Застосунок робить все, щоб формування звички стало приємним процесом.

Одна з переваг HabitМinder – синхронізація зі застосунками, які контролюють ваше здоров’я, наприклад, з Apple Habit app.

У будь-який момент до актуальної звички ви можете додати ще одну і формувати їх паралельно.

Habitify: Трекер звичок, Android; Habitify: Habit Tracker, iOS

Рейтинг у Google Play Market – 3,7/5; у App Store – 4,4/5.

Habitify пропонує вам свій список найпопулярніших звичок: біг, медитація, читання книги, встановлення списку завдань, ведення щоденнику. Проте це не означає, що ви не можете створити власну звичку. Введіть назву, дату початку, ціль та встановіть час нагадування.

Застосунок буде надсилати сповіщення про щоденне завдання, а ви маєте заповнювати звіт про його виконання. У розділі "Поступ" ви зможете побачити свій середній показник виконання звичок за останні 30 днів.