Топ-5 безкоштовних трекерів водного балансу
Фото: depositphotos.com

Чому важливо стежити за балансом води у тілі

Вода  це паливо, яке запускає обмін речовин і допомагає виводити токсини з організму. Дослідження показало, що споживання 500 мл води перед кожним прийманням їжі допоможе швидше втратити зайву вагу. 

Коли в тілі замало води, ми погано почуваємось, стається збій у роботі організму. Це  зневоднення. За результатами дослідження, втрата рідини на 1,36% від загальної маси тіла людини після фізичних вправ погіршує настрій, концентрацію уваги та спричиняє головний біль. 

Якщо ви забуваєте регулярно пити воду, можете завантажити на свій смартфон один з безкоштовних додатків. 

Водне нагадування – нагадайте пити воду

Рейтинг у  Google Play Market – 4,8/5; у App Store – 5/5. 

Додаток "Водне нагадування" допоможе розрахувати щоденну порцію води. 

Вкажіть вагу, зріст, стать та отримайте свою добову норму. Сік, кава, чай також входять у загальну кількість випитої рідини. 

Загалом додаток пропонує 20 різних напоїв. Також ви можете обрати об’єм, яким вам зручно міряти кількість випитої води. 

Це може бути склянка, чашка або пляшка. 

Додаток також збирає інформацію у графіки, щоб ви могли відстежувати свої успіхи за тиждень, місяць чи рік.

Water tracker. Hydration reminder & Drink water, Android або Water reminder & drink tracker, Apple

Рейтинг у Google Play Market  4,7/5; App Store  4,8/5.

Після завантаження додаток відразу пропонує вказати вагу, стать та об’єм склянки чи пляшки, з якої ви найчастіше п’єте воду. 

Система вираховує вашу добову норму, вказуючи не лише, скільки мл вам слід випити, але й число склянок. 

До кількості випитої води можете додати чашку кави, чаю та молока. Алкогольні напої також варто вказувати. Так як алкоголь виводить воду з організму, додаток вкаже, як поповнити запас води після, наприклад, келиху вина. Головна мета додатку  за 42 дні сформувати звичку пити достатньо води.

Water time, Android, або Drink Water Tracker Reminder, Apple

Рейтинг у Google Play Market – 4,6/5; App Store – 4,8/5. 

Фішка додатку  персонаж Крапля, у якої змінюється настрій залежно від кількості випитої води. Чим більший показник, тим щасливіша Крапля.

Саме вона нагадуватиме вам, що слід попити. Ви вносите в додаток свої параметри, вік та стать, і він вираховує вашу норму. Бажаний об’єм випитої рідини ви можете обирати самі.

Water Reminder – Daily Tracker

Рейтинг у Google Play Market  4,5/5; App Store  4,7/5. 

"Оберіть ціль" перше, що вам скаже додаток після встановлення. Мати постійний водний баланс чи схуднути? Що б ви не обрали на наступному етапі, у вас запитають стать, вік, вагу, зріст, вид діяльності, час, коли ви прокидаєтеся та навіть клімат. Окрім трекеру води, додаток пропонує стежити за харчуванням: вимірювати кількість калорій, білків, жирів та вуглеводів, які ви споживаєте впродовж доби. 

Waterbalance

Рейтинг у Google Play Market  4,3/5; App Store  4,2/5.

Зручний інтерфейс підлаштований повністю під ваші параметри: вагу, стать, зріст та вік. Окрім кількості випитої води у додатку варто вказувати інші напої. Усього є 6 розділів: чай, кава, спортивні напої (протеїнові коктейлі), їжа (молочні продукти, компоти та какао), алкоголь та інші напої (енергетики). 

 

Фото: depositphotos.com