Тренування з TRX, йога для суглобів, кардіо, вправи для тонкої талії та міцних сідниць
Фото: pixabay.com

Прибираємо зайві сантиметри. П'ять вправ для м'язів стегна та сідниць

Зона стегон турбує не одну жінку, яка працює над своєю фігурою як у спортивній залі, так і на кухні, підбираючи здоровий раціон харчування. Так звані "вушка" додають об'єму стегнам і змушують обирати більший розмір штанів, спідниць та суконь. Щоб виграти цю боротьбу з зайвими сантиметрами, пропонуємо виконати комплекс прав на зону стегон та сідниць.

Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram

Приготуйте килимок для йоги та 15 хвилин вільного часу. Кожна вправа виконується протягом однієї хвилини. Вправи, які виконуються спочатку на ліву, а потім на праву ногу потребують 30 секунд на одну ногу та 30 секунд на іншу. Відпочинку між підходами не має. 

Бокова ходьба зі стрибком

Тренування з TRX, йога для суглобів, кардіо, вправи для тонкої талії та міцних сідниць
Фрагмент з відео getfitbyivana
 1. Станьте на краю килимка для йоги.

 2. Присядьте.

 3. У такому положенні боковою ходьбою пройдіть до іншого краю килимка.

 4. Виконайте стрибок.

 5. Продовжте ходьбу в іншу сторону.

Повне тренування за посиланням.

Тренування з петлями ТRX – 25 найкращих вправ для всього тіла + кардіо

Ці вправи з петлями TRX змусять працювати кожен м’яз вашого тіла й включать у роботу нижню частину, верхню частину й кор, а також змусять добре спітніти на кардіо-частині.

Ви можете обрати для себе якісь певні вправи, а можете зробити з цього відео повноцінне тренування, виконуючи кожну вправу хвилину з 10-секундными перервами на відпочинок.

25 найкращих вправ з петлями TRX

Йога для здоров’я суглобів. Розкриваємо стегна

Довге сидіння за комп’ютером та зменшення фізичної активності через закриття залів та фітнес-студій можуть призвести до неприємних відчуттів та скутості в районі тазостегнових суглобів. Це заважає вільно ходити, бігати й робити багато інших цікавих речей.

Більш того, якщо це відбувається тривалий час, просто неприємні відчуття можуть перейти в справжні проблеми зі здоров'ям у вигляді остеоартрозу тазостегнових суглобів.

Для профілактики захворювань та свободи руху без болі пропонуємо вам виконувати ці прості комплекси с йоги, які подарують рухливість вашим стегнам й позбавлять неприємних відчуттів.

20-хвилинна практика йоги для розкриття стегон

Інші тренування за посиланням.

Для сідниць та задньої частини ніг. Виконуємо варіації сідничного або спинного містка

Спинний (сідничний) місток – це універсальна, складна та ефективна вправа. Вона націлена на задню частину ніг та сідниці. Зміцнення цих м'язів відіграє важливу роль у збільшенні сили попереку та стабільності м'язів кору. 

Для виконання спинного містка потрібен лише килимок для йоги та вільний простір навколо. Пропонуємо виконати комплекс, який складається з п'ятьох варіацій класичної вправи (техніка якої ви можете знайти за посиланням). 

Кожна з них виконується протягом 30 секунд. Перерви між ними немає.

Тренування з TRX, йога для суглобів, кардіо, вправи для тонкої талії та міцних сідниць
Фрагмент з відео movemitmia
 1. Ляжте на килимок.

 2. Ноги зігніть у колінах.

 3. Руки простягніть вздовж тулуба.

 4. Підійміть сідниці, утворюючи пряму лінію. Затримайтесь у такому положенні.

 5. Розведіть коліна в сторону.

 6. Зведіть їх.

 7. Опустіть сідниці.

Повне тренування за посиланням.

Кардіотренування для людей з надмірною вагою. Початковий рівень

Ми вже писали про те, що таке тренування з низьким ударним навантаженням й чому вони підходять літнім людям. Але такі комплекси радять не тільки тим, кому за п’ятдесят. Вони допомагають підтримувати форму травмованим спортсменам, схуднути людям з надмірною вагою та проблемними суглобами та навіть починати свій шлях в аматорському спорті початківцям.

30-хвилинне веселе тренування з низьким ударним навантаженням

Інші тренування за посиланням.

Більше спорту та корисних порад – у нашому Телеграм каналі Бути здоровим – просто.

Подбати більше про своє тіло і стати спортивнішими допоможуть як правильне харчування, так і професійні тренери. Наприклад, у мережі Спортлайф. Спортлайф є партнером Ліга.Лайф у матеріалах щодо здорового способу життя. Вони підтримують цю тематику фінансово, однак не втручаються у редакційні матеріали.