Поради

Тренування з TRX, йога для суглобів, кардіо, вправи для тонкої талії та міцних сідниць

28.03.2021, 12:00 • 4 хвилини
1

Прибираємо зайві сантиметри. П'ять вправ для м'язів стегна та сідниць

Зона стегон турбує не одну жінку, яка працює над своєю фігурою як у спортивній залі, так і на кухні, підбираючи здоровий раціон харчування. Так звані "вушка" додають об'єму стегнам і змушують обирати більший розмір штанів, спідниць та суконь. Щоб виграти цю боротьбу з зайвими сантиметрами, пропонуємо виконати комплекс прав на зону стегон та сідниць.

Приготуйте килимок для йоги та 15 хвилин вільного часу. Кожна вправа виконується протягом однієї хвилини. Вправи, які виконуються спочатку на ліву, а потім на праву ногу потребують 30 секунд на одну ногу та 30 секунд на іншу. Відпочинку між підходами не має. 

Бокова ходьба зі стрибком

 1. Станьте на краю килимка для йоги.

 2. Присядьте.

 3. У такому положенні боковою ходьбою пройдіть до іншого краю килимка.

 4. Виконайте стрибок.

 5. Продовжте ходьбу в іншу сторону.

Повне тренування за посиланням.

2

Тренування з петлями ТRX – 25 найкращих вправ для всього тіла + кардіо

Ці вправи з петлями TRX змусять працювати кожен м’яз вашого тіла й включать у роботу нижню частину, верхню частину й кор, а також змусять добре спітніти на кардіо-частині.

Ви можете обрати для себе якісь певні вправи, а можете зробити з цього відео повноцінне тренування, виконуючи кожну вправу хвилину з 10-секундными перервами на відпочинок.

25 найкращих вправ з петлями TRX

3

Йога для здоров’я суглобів. Розкриваємо стегна

Довге сидіння за комп’ютером та зменшення фізичної активності через закриття залів та фітнес-студій можуть призвести до неприємних відчуттів та скутості в районі тазостегнових суглобів. Це заважає вільно ходити, бігати й робити багато інших цікавих речей.

Більш того, якщо це відбувається тривалий час, просто неприємні відчуття можуть перейти в справжні проблеми зі здоров'ям у вигляді остеоартрозу тазостегнових суглобів.

Для профілактики захворювань та свободи руху без болі пропонуємо вам виконувати ці прості комплекси с йоги, які подарують рухливість вашим стегнам й позбавлять неприємних відчуттів.

20-хвилинна практика йоги для розкриття стегон

Інші тренування за посиланням.

4

Для сідниць та задньої частини ніг. Виконуємо варіації сідничного або спинного містка

Спинний (сідничний) місток – це універсальна, складна та ефективна вправа. Вона націлена на задню частину ніг та сідниці. Зміцнення цих м'язів відіграє важливу роль у збільшенні сили попереку та стабільності м'язів кору. 

Для виконання спинного містка потрібен лише килимок для йоги та вільний простір навколо. Пропонуємо виконати комплекс, який складається з п'ятьох варіацій класичної вправи (техніка якої ви можете знайти за посиланням). 

Кожна з них виконується протягом 30 секунд. Перерви між ними немає.

 1. Ляжте на килимок.

 2. Ноги зігніть у колінах.

 3. Руки простягніть вздовж тулуба.

 4. Підійміть сідниці, утворюючи пряму лінію. Затримайтесь у такому положенні.

 5. Розведіть коліна в сторону.

 6. Зведіть їх.

 7. Опустіть сідниці.

Повне тренування за посиланням.

5

Кардіотренування для людей з надмірною вагою. Початковий рівень

Ми вже писали про те, що таке тренування з низьким ударним навантаженням й чому вони підходять літнім людям. Але такі комплекси радять не тільки тим, кому за п’ятдесят. Вони допомагають підтримувати форму травмованим спортсменам, схуднути людям з надмірною вагою та проблемними суглобами та навіть починати свій шлях в аматорському спорті початківцям.

30-хвилинне веселе тренування з низьким ударним навантаженням

Інші тренування за посиланням.

Більше спорту та корисних порад – у нашому Телеграм каналі Бути здоровим – просто.

Подбати більше про своє тіло і стати спортивнішими допоможуть як правильне харчування, так і професійні тренери. Наприклад, у мережі Спортлайф. Спортлайф є партнером Ліга.Лайф у матеріалах щодо здорового способу життя. Вони підтримують цю тематику фінансово, однак не втручаються у редакційні матеріали.

Ірина Баранська
Ірина Баранська
редакторка тематики здорового способу життя на LIGA.Life