Заняття йогою з мобільними застосунками: топ-5 програм
Фото: depositphotos.com

1. Yoga for Beginners| Down Dog

Рейтинг у Google Play Market – 4,8/5; у App Store – 5/5.

Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram

Перше, що вразить користувача – стильний інтерфейс застосунку.

До речі, процедура реєстрації у програмі не займе багато часу, якщо у вас є обліковий запис в Google, Facebook, чи Apple.

Користувач може обрати комплекс вправ, музику та тривалість тренування. Обравши усі параметри треба натиснути "Почати". Застосунок одразу почне онлайн-тренування, яке супроводжується коментарями тренера.

Якщо голос тренера вам заважає, ви можете увімкнути музику, яку обрали під час формування тренування.

2. Daily Yoga (Щоденна йога) – Yoga Fitness App, Android; Daily Yoga: Weight Loss Studio, iOS.

Рейтинг у Google Play Market – 4,7/5; у App Store – 4,7/5.

Завантаживши застосунок користувач має вибрати мету занять йогою: підтримка здоров’я, втрата ваги, покращення навичок йоги, зняття стресу або медитація. Для новачків, які не знають свою чітку мету є окремий варіант відповіді – "Почати, як аматор".

Відповідно до мети застосунок підбере програму щоденних тренувань. Тривалість занять йогою різна відповідно до кількості вправ та рівня навичок користувача. Кожен день разом з додатком учасник робить комплекс вправ на силу, гнучкість, баланс або стабільність.

Різновид вправ вразить кожного практика!

3. Yoga for Beginners | Workouts for the mind & body!, Android; Yoga for Beginners |  Mind+Body, iOS

Рейтинг у Google Play Market – 4,6/5; у App Store – 4,8/5.

Застосунок Yoga for Beginners не вимагає реєстрації та не запитує про рівень володіння навичками йоги. Користувач сам може обрати програму тренування: йога перед сном, комплекс для початківців, йога для м’язів сідниць або для спалення калорій.

У окремому розділі користувач може відмічати пози, які він практикував під час тренування. Це допоможе слідкувати за своїми результатами та розвитком навичок з йоги.

Техніка виконання вправи описується як текстом, так і демонструється за допомогою відео. Проте, на жаль, для користування цим застосунком варто мати окрім бажання займатися йогою, ще й знання англійської мови.

4. Yoga – Track Yoga, Android; Track Yoga – A Simple Yoga App, iOS

Рейтинг у Google Play Market – 4,8/5; у App Store – 4,3/5.

Застосунок Track Yoga одразу запитує про рівень навичок з йоги користувача. Відповідно до обізнаності застосунок підбирає програми та заняття з йоги. Цікаво, що поки користувач не пройде початковий урок, він не може долучитися до наступних.

Кожен наступний урок має свою мету. Наприклад, силове тренування, зняття стресу чи медитація. Тривалість тренування – 20-30 хвилин.

За кожен пройдений урок користувач отримує бали й у результаті може обміняти їх на додаткові безкоштовні програми тренування.

5. Yoga Studio: Mind & Body

Рейтинг у Google Play Market – 4,1/5; у App Store – 3,3/5.

Yoga Studio пропонує безліч готових комплексів тренувань з йоги: як на окрему частину тіла, так і для всього тіла.

Користувач обирає програму відповідно до свого рівня, стану здоров’я та мети. Так ви можете обрати йогу для здорових колін, комплекс сімейної йоги та навіть хіп-хоп йога.

Якщо комплекс тренування не підходить користувачеві, можна сформувати свій власний, додаючи до нього пози із головного списку застосунку.

А для того, щоб тренування були ще більш ефективними варто створити профіль в додатку. Таким чином можна слідкувати за своїм прогресом.