Поради

Комплекс дня | Топ-5 вправ для розминки перед тренуванням

19.11.2020, 20:00 • 2 хвилини
Топ-5 вправ для розминки перед тренуванням - Фото
Фото: depositphotos.com

Почніть розминку з легких випадів в сторону та підйомів рук. Виконуйте вправу інтенсивно протягом 30 секунд. Слідкуйте за тим, щоб нога була рівна, а коліна дещо зігнуті. Нога, якою ви робите випад має бути ніби пружина, яка відштовхує вас від підлоги.

Нахили по діагоналі допоможуть підготувати до тренування м'язи пресу. Намагайтесь торкнутися носака та затриматись у такому положенні на секунду. Виконуйте вправу протягом 30 хвилин.

Не збавляємо інтенсивності і переходимо до згинання ніг. Під час виконання вправи руки також мають бути залучені. Виконуємо махи з розминкою для плечей та лопаток. Слідкуйте за тим, щоб спина була рівна, м'язи пресу підтягнуті, а коліна дещо зігнуті. Виконуйте вправу протягом 30 секунд.

Переходимо до присідань. Пам'ятайте, що під час виконання вправи коліна не мають виходити за стопи. Паралельно з присіданнями виконуйте махи руками. Повторюйте вправу протягом 30 секунд.

Розминка для ніг. Стоячи на прямій нозі підійміть зігнуту у коліні іншу ногу та промалюйте у повітрі півколо. Руки мають знаходитись на боках чи на рівні тазу. Виконуйте вправу протягом 30 секунд.

Повне відео

Відео: Youtube-канал MadFit

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини