Навіщо ми створили LIGA.Life, про що писатимемо і хто у команді
Команда LIGA.Life. Зліва направо Ірина Андрейців, Яна Міланова, Катя Амеліна, Альона Низовець, Ліна Криворучко

Навіщо ми створили LIGA.Life

Читайте нас в Telegram: головні новини коротко

Щоб зробити ваше життя цікавішим, змістовнішим, а головне, здоровішим. 

Кожен другий українець взагалі не займається спортом. А лише  9% регулярно приділяє час на заняття фізичними вправами, такі дані опитування соціологічної групи “Рейтинг”. 

Наслідки: понад половина українців мають надлишкову вагу або ожиріння (дані щорічного Індексу здоров’я). Спосіб життя впливає не лише на цифри на вагах, але й на здоров’я. Наприклад, здатні нажити собі діабет ІІ типу, інфаркти та інсульти. Ці та інші неінфекційні хвороби в Україні є причиною більш ніж 80% втрачених років потенційного життя через передчасну смертність та інвалідність. 

Але навіщо до цього доводити, коли змінити звички та спосіб життя - у наших силах?  З LIGA.Life це стане простіше. Ми будемо розбиратися і розповідати вам, що про здоров”я та здоровий спосіб життя знає сучасна - справжня - наука, розпитаємо про це для вас в експертів, у тому числі світового рівня, і перевіримо частину порад на собі.

Крім  здоров’я, у нашому фокусі - освіта, спорт, саморозвиток, наука, культурні події. Одним реченням - все, що допоможе вам цікаво і корисно провести час поза роботою.

Ми створили LIGA.Life, щоб спростити і покращити життя 15 мільйонам українських родин.

Що ми робитимемо

"Наповни життя" - слоган проєкту LIGA.Life. Це означає, що ми намагатимемось різносторонньо допомагати українським родинам жити краще. Писатимемо на теми здоров’я, їжі, освіти, науки, спорту, саморозвитку та відпочинку.

Цей розділ не жіночий і не чоловічий. Він для тих, кому не байдуже здоров’я, хто цінує розвиток і цікавий відпочинок.  

У LIGA.Life буде чотири основні рубрики.

"Поради" -  концентрація корисної і практичної інформації: як обрати спортивний одяг та спорядження, чому варто додати в раціон мигдаль, як вибрати гурток дитині, відстояти свої права у школі чи лікарні.

"Пояснення" - шукаємо відповіді на складні питання, докопуємося до суті подій: як зрозуміти своїх батьків і дітей, наскільки школи на практиці готові до початку навчального року, що за лаштунками спорту й олімпійських досягнень, що з медреформою. 

"Розваги"  - ця рубрика допоможе вам відпочити: підкаже, де смачно поїсти, дасть рекомендації від мандрівників, огляди фільмів, серіалів, тести настільних ігор, підкаже, куди варто сходити і які події не пропускати.

"Історії" - рубрика особистих досвідів дуже різних людей. Їхні історії надихають, допомагають, підказують, часом і вчать: розповідь відомого ресторатора про його холодильник та харчові звички, чи історія успіху першої українки, що потрапила в UFC. Також тут будуть експерименти редакції: команда випробовує на собі нові звички або вправи, й розповідає про результат. Наприклад, чи є ефект від вправ для спини через звичайний мобільний додаток. 

 

Команда

Наразі у команді LIGA.Life - п’ятеро журналістів. 

Ірина Андрейців - головна редакторка. Пише на розмаїті теми. однак найбільш сконцентровано стежить за медреформою - уже три роки. Любить доказових лікарів та прогресивних українських науковців. 

Ліна Криворучко - редакторка тематики здорового способу життя. Вміє відсіювати зерно від полови і розбиратися в наукових дослідженнях. 

Альона Низовець - журналістка тематики здорового способу життя. Вільно знає англійську й іспанську, раніше займалася спортом. 

Яна Міланова - журналістка з 12-річним досвідом, спеціалізується на темі освіти, а також висвітлюватиме тему сім'ї, виховання дітей, саморозвитку. Має 7-річного сина.

Катерина Амеліна - досвідчена редакторка, яка відповідатиме за новини, а також тематики психології та домашніх тварин. 

Партнери

У LIGA.Life вже є перший і одразу великий партер - найбільша в Україні мережа фітнес-клубів Sport Life. Коли вони дізнались про концепцію й ідею LIGA.Life, одразу сказали - круто, наші цілі збігаються, ми теж хочемо, щоб українці були здоровішими, Робімо разом! 

Sport Life співфінансує проєкт, не втручаючись у редакційну політику. Завдяки партнерству ми змогли найняти більше людей і будемо створювати більше корисного контенту.

І відкриті до співпраці з партнерами, які поділяють наші цінності.

Як з нами співпрацювати

Якщо ви:

  • експерт, який хоче ділитися своїм досвідом, знаннями у колонках
  • автор, який хоче співпрацювати на фрілансі
  • представляєте бренд або організацію і маєте ідеї некомерційної співпраці

пишіть на [email protected]

З приводу комерційної співпраці звертайтеся на [email protected].