Пояснення

МОН з Нацбанком запускають проєкт "міні-MBA": як пройти навчання

30.12.2020, 16:00 • 1 хвилина
МОН з Нацбанком запускають проєкт

Міністерство освіти і науки спільно з Національним банком планують запустити спеціалізовану програму підготовки фахівців у сфері цифрових фінансів з фокусом на відкритий банкінг – міні-МВА "Цифрові фінанси 4.0".

Старт навчання запланований навесні 2021 року. Триватиме курс шість тижнів. Всього заплановано вісім модулів. Перший розпочнеться з 12 березня.

За даними МОН, навчальний курс сприятиме підвищенню рівня фінансової грамотності споживачів і розвитку бізнесу, а також є елементом Стратегії розвитку фінтеху в Україні до 2025 року.

"Зважаючи на прискорення переходу традиційних фінансів в онлайн-формат, підвищення рівня цифрових знань та навичок вітчизняних спеціалістів працюватиме на користь не лише фінансовому ринку, а й передусім – споживачам фінансових послуг", – сказав заступник Голови Нацбанку Олексій Шабан.

Заступник міністра освіти Андрій Вітренко додав, що в Україні вдалося створити спеціалізовану програму для виховання та підготовки споживача у взаємодії із сучасною фінансовою системою.

Зокрема, підготовка фахівців за програмою міні-МВА здійснюватиметься з урахуванням майбутніх законодавчих змін у регулюванні платіжного ринку та планів з запровадження в Україні стандартів OpenAPI для фінансових установ.

Серед організаторів й партнерів програми міні-МВА: університет банківської справи, Бізнес-школа УБС, економічний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка, а також компанії Mastercard, Cisco, Deloitte та Українська міжбанківська асоціація членів платіжних систем ЄМА.

Щоб пройти навчання, треба зареєструватися на сайті проєкту.

Яна Жмурко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини