Зміст:
  1. Blooms Corda – Дощ іде, але сонце світить
  2. Ницо Потворно – Аудіоєбологія
  3. Монтеск’є – Музика труб під вікнами невиліковно хворих
  4. Юля Юріна – Візьми свої слова назад
  5. The Curly, Marcel Garçon — Тобі личить
  6. typeled – Автоперегони
  7. provulok – Розпайка

Третій тиждень квітня приніс майже 149 релізів. Вийшло чимало анонсів майбутніх повноформатників та декілька альбомів з альтернативної сцени. LIGA.Life розповідає про п'ятий повноформатник від Blooms Corda, подвійний сингл від Ницо Потворно та поп-роковий експеримент від Юлі Юріної.

Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram

Blooms Corda – Дощ іде, але сонце світить

Жанр релізу: фанк, джаз, інді-рок, альтернативний рок.

Дата релізу: 19.04.2024

Гурт Blooms Corda два тижні тому анонсував свій новий альбом синглом "Даня у клітці зі спогадами". Повноформатник "Дощ іде, але сонце світить" є черговим експериментом у ліричному та інструментальному аспектах.

Жанрово це мікс фанку, джазу та акустичної музики. Текстово це експресія усього накопиченого за два роки війни та має одну спільну тематику, що присутня у кожній композиції, – час.

Ницо Потворно – Аудіоєбологія

Жанр релізу: альтернативний хіп-хоп, хіп-хоп.

Дата релізу: 19.04.2024

Сергій Гусак, він же андерграундний виконавець Ницо Потворно, продовжує творити і далі. Цього разу два монологи присвячені списку найбільш креативних метафор кращості співрозмовника та фантазіям про минуле, теперішнє та майбутнє.

Перша пісня подвійного синглу "Ти" лірично складається з неосяжних порівнянь співрозмовника, що автор експресивно зачитує. Все це під легкий та нескладний піанінно-барабанний супровід, який надає цій пісні серйозності й урочистості.

"Про минуле, майбутнє і майбутнє" присвячений двом часовим просторам. Ницо Потворно розповідає про подальше життя вже після закінчення війни зі своїм баченням футуристичного наукового прориву. Такий позитивний погляд на розвиток ситуації автор не забуває передати абстрактно та самобутньо. Цей трек лірично та інструментально повертає до того старого Ницика, який став відомим з альбомом "Реанімація".

Монтеск’є – Музика труб під вікнами невиліковно хворих

Жанр релізу: дримпоп, інді-електроніка.

Дата релізу: 19.04.2024

Ігор Хоркавий продовжує рухатися до довгоочікуваного релізу дебютного альбому "Літанія радості й смутку", що вийде вже 10 травня.

"Музика труб під вікнами невиліковно хворих" є жанровим продовженням "П’яні діти у імлі". Проте текстово цей ліричний герой є тим давнім образом, що з’явився з роботою "Мандрівник 1927" – філософсько-песимістичний фаталіст, що у своїй історії є спостерігачем, а не актором.

Юля Юріна – Візьми свої слова назад

Жанр релізу: поп-рок.

Дата релізу: 18.04.2024

Юля Юріна відома своїми кардинальними експериментами. Цього разу співачка анонсувала альбом "Дім брехливих дзеркал", який слухачі вже зможуть почути 19 травня. Повноформатник буде мати темну тематику, як і "Рефлексія", проте матиме більш гітарне звучання.

"Візьми свої слова назад" – сингл з майбутнього альбому. Він має поп-рокове звучання та порушує питання пошуку себе та відстоювання власних кордонів, які були порушені коханою людиною.

The Curly, Marcel Garçon — Тобі личить

Жанр релізу: інді-поп.

Дата релізу: 17.04.2024

Після релізу повноформатників "Сумнівна терапія" та "Теорія Любові" The Curly розпочав творити синглово. Реліз "Тобі личить" є вже третім треком у співпраці з саундпродюсером Marcel Garçon.

Пісня має схожу  з роботою "Це про любов" атмосферу та продовжує тему кохання. Цього разу почуття виражено як загадкове та невизначене відчуття прив’язаності, яке виникає у подруги ліричної героїні.

typeled – Автоперегони

Жанр релізу: постпанк, альтернативний рок.

Дата релізу: 19.04.2024

Після релізу повноформатника "Паперові міста" Пилип Дяченко продовжує експериментувати. За два сингли автор вже встиг записати фіт з drimand та написати шестихвилинну композицію з безліччю музичних малюнків.

Цього разу typeled вирішив кардинально змінити жанр. "Автоперегони" є постпанковою історією про кохання у пришвидшеному темпі. Монотонний басовий та ударний ритми заспокоюють та створюють особливу атмосферу теплого літнього дня, коли усі перешкоди вже давно позаду та настав час відпочити.

provulok – Розпайка

Жанр релізу: построк, інструментальна музика.

Дата релізу: 19.04.2024

Построковий-шугейзний проєкт Льомана Судакли наближається дедалі ближче до релізу довгоочікуваного альбому dissociation, що вийде 10 травня. Продюсуванням повноформатника опікувався продюсер Тощо, відомий своїм нетиповим підходом до формування пісень.

"Розпайка" є хронологічним продовженням, наступним етапом пісні portal inside. Ідейно ця пісня є вивільненням накопиченої енергії, початком хаосу. Інструментально ж це відтворено плавним накопиченням та перевантаженням гітари та барабанів до невпізнаваного вигляду, що різко зупиняється.