Розваги

Що подивитися | 5 серіалів про спорт: від байопіка про Майкла Джордана до шоу про жіночий реслінг

23.09.2020, 19:01 • 3 хвилини
1

Кобра Кай

Вид спорту: карате
Рейтинг IMDB: 8.8
Кількість сезонів: два

"Кобра Кай" (Cobra Kai) ‒ телесеріал з елементами драми, комедії та бойових мистецтв, що базується на фільми 1984 року "Малюк-каратист" (The Karate Kid). Події у серіалі відбуваються тридцять років потому.

У минулому хуліган, а нині невдаха, Джонні Лоуренс вважає, що єдиний його шанс повернутися до нормального життя ‒ заново відкрити сумнозвісну школу карате "Кобра Кай". Так, він знайомиться з Деніелом Ларуссом (протагоністом "Малюка-каратиста") ‒ успішним чоловіком, який з усіх сил намагається зберігати життєву гармонію, якої колись вчив його Майстер. Разом вони намагаються позбутися від демонів минулого і проблем сьогодення єдиним відомим їм способом ‒ за допомогою карате. 

2

Останній танець

Вид спорту: баскетбол
Рейтинг IMDB: 9.2
Кількість сезонів: один

"Останній танець" (The Last Dance) ‒ документальний спортивний мінісеріал 2020 року, виробництва студій Netflix та ESPN.

Серіал розповідає про кар'єру Майкла Джордана в Чикаго Буллз, використовуючи унікальні кадри сезону 1997-1998 років, фінального сезону Джордана з командою.

3

Блиск

Вид спорту: реслінг 
Рейтинг IMDB: 8.0
Кількість сезонів: три

"Блиск" (GLOW) ‒ комедійно-драматичний телесеріал 2017 року від Netflix.

1985 рік, Лос-Анджелес. Невідома актриса Рут Вайлдер намагається знайти собі роль на телебаченні чи в кіно. На одному з прослуховувань, Руз дізнається про кастинг для жінок у проєкт. Під час кастингу, виявляється, що шукають дівчат жіночого реслінг-шоу GLOW.

4

Гравці

Вид спорту: американський футбол
Рейтинг IMDB: 7.6
Кількість сезонів: п’ять 

"Гравці" (Ballers) ‒ комедійний телесеріал 2015 року від HBO. 

У центрі розповіді колишній успішний футболіст Спенсер Страсмор. Після того, як він йде з великого спорту, Спенсер влаштовується фінансовим консультантом в компанію, що допомагає спортсменам та представникам спортивних клубів укладати вигідні контракти. Виявляється, що футболісти ‒ звичайні люди, що мають проблеми з друзями, дівчатами, грошима, алкоголем та наркотиками,  

5

Фарт

Вид спорту: кінні перегони
Рейтинг IMDB: 7.5
Кількість сезонів: один 

"Фарт" (Luck) ‒ драматичний серіал 2011 року від HBO про скачки, з Дастіном Гофманом у головній ролі. 

Події, зображені у серіалі, обертаються довкола іподрому, жокеїв та ставок. Головний герой аферист Честер Бернштейн на прізвисько "Туз" виходить з тюрми й планує нову аферу ‒ тепер він накинув оком на іподром.

Ліна Криворучко
Ліна Криворучко
редакторка LIGA.Life