Розваги

У кінотеатрах | "Девід Боуї: Історія людини з зірок" виходить в прокат. 6 цікавих фактів про фільм

07.02.2021, 14:00 • 3 хвилини
1

Це перший біографічний фільм про Боуї

Ікону музики й поп-культури. Британський виконавець помер у 2016 році в 69-річному віці. За життя музикант 7 разів був нагороджений премією Греммі, а його альбоми розійшлися тиражем понад 136 мільйонів примірників. Крім музики, Боуї проявляв себе й в інших видах мистецтва: був художником і кіноактором.

11 лютого в український кінопрокат виходить фільм "Девід Боуї: Історія людини з зірок" про культового музиканта. 

2

Події розгортаються довкола першої подорожі Боуї до США

Фільм розповідає про шлях музиканта до визнання. Мова про 1971 рік: Боуї поки не світова зірка, але в Британії він упізнаваний.

Проте навіть на батьківщині слухачі не сприймають його новий третій альбом.

Рятівним може стати американське турне, в яке рушає виконавець. Це визначає й жанр картини: перед нами – роуд-муві: музикант і його американський піар-менеджер весь час у дорозі, що додає картині динамічності.

3

Проблеми з візою

Під час подорожі Девід Боуї мав проблеми з робочою візою. Це означало для нього обмеження концертів та виступів у прямому ефірі – сюрреалістична ситуація як для турне.

4

Боуї в жіночій сукні

У фільмі бачитимемо Девіда Боуї, вбраного на інтерв’ю в жіночу сукню. Так відбувалося й насправді – для привернення уваги.

Цей костюм був раніше використаний для образу, в якому музикант сфотографувався для обкладинки альбому The Man Who Sold the World.

Однак на момент його промотуру американська публіка до такого не була готова, адже скандальної обкладинки ще не бачила – у США альбом видавався з іншим зображенням.

Підписуйтесь на LIGA.Life в Facebook: тільки корисна інформація для українських родин

5

Прибулець-рокер

Стрічка також розповідає історію створення одного з найдивніших персонажів, які коли-небудь здобували прихильність публіки – Зіґґі Стардаста, андрогінного прибульця-рокера.

Цей образ Девіда Боуї побачив світ уже в 1972 році – саме після згаданого турне Штатами.

На деякий час Зіґґі став для музиканта альтер-еґо – виконавець навіть просив журналістів до нього звертатись на це ім’я.

Знайшлося в стрічці й місце для інших знакових для Боуї постатей: зокрема, музикант відвідує культового американського митця й одного з засновників поп-арту Енді Воргола. Зустрічає виконавець і гурт The Velvet Underground, який став для нього свого роду дороговказом у творчому розвитку.

6

Схуд для ролі на 14 кг

Культового музиканта виконує Джонні Флінн, який відомий своєю грою у фільмах "Емма", "Звір" та серіалі "Знедолені".

Готуючись до ролі, актор скинув майже 14 кілограмів, перейняв манеру розмови Боуї, його звички та мовлення, для чого переглянув багато ранніх виступів музиканта.

Джонні Флінн також професійно займається музикою, він є автором пісні "Good Old Jane", яка стала саундтреком фільму.

Підписуйтесь на LIGA.Life в Telegram: тільки корисна інформація для українських родин