Зміст:
  1. OTOY – темна ч.1
  2. Антон Слєпаков / Андрій Соколов – warнякання
  3. Пиріг і Батіг — Зелений
  4. typeled – Паперові міста
  5. Lely45 — Чорний лебідь
  6. Renie Cares – Легка нестерпність буття 
  7. Марний – Напалм
  8. Granat Garden — Love Tribute 
  9. Meerkur — ▲
  10. Postman — Still Life
Минув останній місяць осені. За цей час вийшло чимало цікавих релізів, які присвячені цій порі року, наповнені власними рефлексіями, порушують актуальні питання сьогодення. Тому LIGA.life ділиться власною добіркою 10 альбомів та мініальбомів, з якими варто ознайомитись.

OTOY – темна ч.1

Жанр: реп, треп.

Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях

Дата релізу: 30.11. 2023.

"темна ч.1" – це нерелізнутий довоєнний альбом, який увібрав темну тематику та поєднав з елементами фолку та хорового співу роздуми різних поколінь на різну тематику: стан музичної індустрії, упередженість віку, певного внеску упродовж свого життя. 

Антон Слєпаков / Андрій Соколов – warнякання

Жанр: спокенворд, давнтемпо, ідм, електроніка.

Дата релізу: 17.11.2023.

Повноформатник, який стиснув два роки з початку повномасштабного вторгнення у 23 композиції. Реліз є щоденником Антона Слєпакова, який під електронний акомпанемент висвітлює думки та роздуми на різну тематику у складний для нашої країни та народу час.

Пиріг і Батіг — Зелений

Жанр: фолк, співана поезія.

Дата релізу: 17.11.2023.

Альбом, який познайомить із творчістю Богдана-Ігоря Антонича під камерну барокову музику. "Зелений" зачаровує своїм індивідуальним підходом до кожного вірша, що надає йому різноманітності. За 9 днів гурт встиг створити повноцінний літературний вечір, з 13-ма віршами у програмі та камерно-бароковим музичним супроводом.

typeled – Паперові міста

Жанр: інді-поп, інді-рок.

Дата релізу: 10.11.2023.

Один з інді-поп релізів, який атмосферно поєднується з осінньою дощовитою погодою. "Паперові міста" – це спогади-привиди, які створюють для людини ілюзію мети. Проте потрібно просто відпустити думки з минулого, а не гнатися за ними усе своє життя.

Lely45 — Чорний лебідь

Жанр: поп.

Дата релізу: 24.11.2023.

Рефлексійна робота авторки популярного альбому "Всі дівчата хороші". "Чорний лебідь" – це повний антипод минулого повноформатнику, який у чорно-білих тонах розпочинає зі слухачем діалог на різні теми. І все це у площині попмузика.

Renie Cares – Легка нестерпність буття 

Жанр: інді-рок, інді.

Дата релізу: 03.11.2023.

Дебютний повноформатник, який через призму відображає реалії життя у період війни. Героїня альбому переживає чималу палітру почуттів, підкріплених релігійними, філософськими та літературними алюзіями. Найсильніше відобразити це допомагає творчість Мілана Кундери, яка на сьогодні є актуальною.

Марний – Напалм

Жанр: альтернативний рок, ґрандж, нойз.

Дата релізу: 24.11.2023.

"НАПАЛМ" – реліз, який порушує питання смерті, цілі існування та способи  подолання життєвих перешкод. Реліз є найважчою  за звучанням роботою гурту. Окрім звичного для гурту гранджу, у піснях присутні елементи скримо та нойзу. Вони й вирізняють мініальбом серед творчості дуету.

Granat Garden — Love Tribute 

Жанр: попрок, фанк-рок, блюз-рок.

Дата релізу: 10.11.2023.

Мініальбом, який являє собою суміш попроку, фанк-року, блюз-року та інших жанрів. Реліз у вигляді антології оповідає про розмаїття любові, що може проявлятися у побутовому, всюдисущому та всеосяжному сприйняттях.

Meerkur — ▲

Жанр: електро

Дата релізу: 24.11.2023.

9 пісень, 3 лінії, 3 вектори – усе це про новий реліз електронного проєкту Вадима Лазарєва. Альбом роповідає про волю до життя, страхи, символи та ритуали. Усе це є частиною нашого життя та має власний прихований сенс, який дає змогу рухатися далі чи спинитися на момент. 

Postman — Still Life

Жанр: інді-фолк, інді-поп, альтернатива.

Дата релізу: 10.11.2023.

"Still Life" – це пейзажна колекція в інді-фолковому стилі, кожна картина якої має власну палітру кольорів, емоцій та думок. Альбом, крім живої гітари, заворожує психоделічними синтами, які епізодично з’являються у піснях. Вони урізноманітнюють роботу, яка має чіткий жанровий відтінок.