Співачка Брітні Спірс святкує 40-річчя. 10 її пісень, які стали хітами
Фото: EPA

Хто така Брітні Спірс?

Американська співачка Брітні Спірс сьогодні святкує 40-річчя. "Кумир мільйонів", "попідол 2000-х" – так називали співачку на початку її кар'єри.

Їй прогнозували велике музичне майбутнє, відзначаючи її працьовитість, талант та вміння дивувати. Але 13 років вона була під контролем свого батька і не мала змоги робити нічого без його дозволу.

Свій день народження співачка нарешті зустрічає вільною. Адже цього року суд в Лос-Анджелесі ухвалив рішення звільнити Брітні від опікунства батька.

"Baby One More Time"

Дебютний сингл Брітні Спірс. Саме з нього і розпочалася її музична кар'єра. А після кліпу співачка ще довго буде асоціюватися зі шкільною формою та співочою фразою "ае-е-е-е-е".

"Oops!... I Did it Again"

Пісня-сповідь дівчини, яка вважає, що кохання – це лише забавка. Вона маніпулює емоціями закоханого у неї хлопця, грається його почуттями та врешті йде від нього, залишаючи його розчарованим.

Пісня була номінована на 43-й церемонії Ґреммі у категорії "Найкращий жіночий попвокал". А кліп на "Oops!... I Did it Again" було номіновано на найкраще жіноче відео, танцювальне відео, попвідео та вибір глядачів за версією MTV Video Music Awards.

"Тохіс"

За пісню "Тохіс" Брітні Спірс отримала свою першу статуетку Ґреммі на церемонії 2005 року в категорії "Найкращий танцювальний запис".

Співачка також заявляла, що "Toxic" – одна з її найулюбленіших пісень за всю кар'єру.

"I’m Not a Girl Not Yet a Woman"

Саундтрек до фільму "Перехрестя", де Брітні Спірс зіграла головну роль. І хоча критики не оцінили акторські здібності співачки у цій кінострічці, головна музична композиція припала до душі.

 "Everytime"

Цю композицію Брітні Спірс написала разом зі своєю беквокалісткою та подругою Аннет Артані. За словами останньої, це балада – покаяння перед Джастіном Тімберлейком та відповідь на його пісню "Cry Me a River". Але сама Брітні це не підтверджувала і не спростовувала.

Цікаво, що після трьох років стосунків Спірс та Тімберлейк розійшлися дуже голосно. Джастін записав пісню, в якій прихильники Спірс "розгледіли" неприємні слова на її адресу.

Попри їх такі голосні музичні звернення десятки років тому, Тімберлейк у своїх соціальних мережах увесь цей час підтримував боротьбу Брітні за її свободу від батька.

"Piece of Me"

Цей сингл став криком співачки до ЗМІ, які постійно переслідували її.

"Womanizer"

Хітом 2008 року було визнано пісню Спірс "Womanizer". Сама ж вона її називала жіночим гімном. У композиції Брітні розповідала про чоловіка, який зраджує своїй дівчині, але вона знає про це.

"Born to make you happy"

Це пісня про дівчину, яка хоче виправити помилки у стосунках зі своїм колишнім бойфрендом. Заради цього вона готова на все.

"І wanna go"

Під час виконання "I Wanna Go" в рамках світового турне Брітні Спірс "Femme Fatale Tour", на сцену запрошувалися кілька глядачів із залу, де вони танцювали разом зі співачкою.

 

"Overprotected"

Хто знав, що ця композиція буде пророцькою. Але саме в "Overprotected" Брітні Спірс співає про дівчину, яка втомилася від того, що її оберігають і хоче бути сама собою.

А яка ваша пісня улюблена у Брітні Спірс?