Зміст:
  1. Postman – Still Life
  2. typeled – паперові міста
  3. KOLA – бути простим 
  4. Love, Mary – Казка про любов 
  5. NICHKA – Сонячна система 
  6. dity inzheneriv – Збір
  7. Dymna Sumish – Герой
  8. SadSvit – Персонажі (live) 
  9. Монтеск'є – Паліатив 

Музичний простір України продовжує радувати. Майже щотижня зʼявляються нові виконавці або ж поновлюють свою активність старі та часом забуті. 

LIGA.Life ділиться добіркою нових релізів, які вийшли протягом 6-12 листопада. 

Postman – Still Life

Жанр: інді-фолк, інді-поп, альтернатива.
Дата релізу: 10.11.2023.

Один з якісних релізів лонгплеїв цього тижня, що чіпляє водночас своєю різнобарвністю та відданістю стилю. Це третій студійний альбом автора, і перший, створений у Польщі.

"Still Life" не занурить у цікаву та концептуальну історію, а радше познайомить із 9-ма різними пейзажами, які увібрали свої емоції, кольори та думки.

За жанром реліз є легким та атмосферним інді-фолком, який, крім живої гітари, отримав психоделічні синти, які часом розмивають чіткість пісень та створюють гіпнотичний ефект.

Про серйозність та якісну роботу над релізом говорить вихід цього альбому на вінілу та якісний запис у студії Monochrom, яка є однією з передових в Україні.

typeled – паперові міста

Жанр: інді-поп, інді-рок.
Дата релізу: 10.11.2023.

Альбом "паперові міста" – про місця, яких вже давно не існує. На думку автора, ці місця та спогади мають чималий вплив на підсвідомість людини, змушуючи їх шукати те, чого немає. Тому потрібно не чекати, а самому починати змінювати своє життя та рухатися далі.

Сама робота балансує між інді-поп та інді-рок, вдало залишаючи павзи між куплетами для повного абсорбування тієї емоції, яку переживає герой альбому.

KOLA – бути простим 

Жанр: поп.

Дата релізу: 07.11.2023.

Приємний сингл у жанрі поп, який наголошує на простішому сприйнятті свого життя. На думку співачки, важливо не тільки закриватися для інших, а й цінувати кожен момент, спогад, який приносить тепло та приємні емоції.

Love, Mary – Казка про любов 

Жанр: електро.

Дата релізу: 08.11.2023.

Дебютний альбом виконавиці, який містить 10 історій про зраду, нещасні стосунки та бутафорне відчуття закоханості. У текстах пісень Love, Mary оповідає про власний досвід та переживання, які доповнено електронними аранжуваннями Тараса Каруна (гурт "Karoon"), Івана Степанищева та Кирила Рогового (гурт "MOLODI").

Альбом має свою концептуальність та структуру: у треці "Казка про любов" для ліричної героїні стосунки є справді магічними та приємними. А вже у кінці "Далі нема" ставить крапку усім історіям про кохання.

NICHKA – Сонячна система 

Жанр: інді, поп.

Дата релізу: 09.11.2023.

Відчуття, про яке йдеться у пісні, знайоме чи не кожній другій людині в нашій країні. Йдеться про переживання за дорогою людиною, яку палко кохаєш. Тоді єдиним і найбажанішим стає мирне та спокійне майбутнє, на фоні якого видно рідні соняхи та чисте небо.

Пісня балансує між легким інді-роком та пришвидшеним трип-гопом, який чудово гармонізує з приспівом.

dity inzheneriv – Збір

Жанр: панк, рок.

Дата релізу: 08.11.2023.

Як і у більшості виконавців, творчість панк-гурту dity inzheneriv змінилася з початком війни. "Збір" – акцент на важливості зборів та їх ефективності. Саме можливість ділитися останнім з армією – важлива риса, яка допоможе у цій війні.

Dymna Sumish – Герой

Жанр: постграндж, рок.

Дата релізу: 09.11.2023.

Довгоочікуваний студійний реліз версії пісні, що була записана у 2001 році. Це легкий постгранджевий реліз, присвячений всім полеглим на полі бою рок-н-ролу. У сьогоднішніх реаліях ця ідея сприймається зовсім інакше, від чого зникає мантія позитивізму та легкої сатири. 

SadSvit – Персонажі (live) 

Жанр: альтернативний рок.

Дата релізу: 10.11.2023.

Подвійний сингл, який презентує адаптоване "живе" виконання двох хітових пісень виконавця – "Небо" та "Персонажі".

Обидва релізи отримали більш рокове звучання, проте все ще залишаються у площині альтернативної рок-музики. Для фанатів це приємний подарунок від автора, який перебуває на невеличкій творчій павзі.

Монтеск'є – Паліатив 

Жанр: дримпоп, електро, альтернатива.

Дата релізу: 10.11.2023. 

Величезна за тривалістю композиція, яка плавно переходить від гітарного дримпопу до електронного хаосу. Найбільше вражає органічність пісні, яка не лише набридає, а й мотивує прослухати до кінця.

 "Паліатив" увійде до майбутнього альбому, робота над яким вже кипить.

Читайте також: Жадан і Христина Соловій, TVORCHI, Тонка та Loreen: це 20 музичних новинок жовтня