Розваги

Despacito вже не найпопулярніше відео на YouTube. Його обігнала дитяча пісенька

03.11.2020, 12:28 • 1 хвилина
Despacito вже не найпопулярніше відео на YouTube. Його обігнала дитяча пісенька - Фото
Кадр з ролику Baby Shark

Найпопулярнішим роликом YouTube стала дитяча пісенька з танцем Baby Shark.

Ролик випередив рекордсмена – кліп на пісню Despacito пуерторіканських виконавців Луїса Фонса і Дедді Янкі. Їх ролик став найпопулярнішим ще в квітні 2018 року.

Станом на 3 листопада 2020 року, Baby Shark Dance має 7 050 651 730 переглядів, тоді як Despacito – 7 039 795 225.

Baby Shark – це танцювальна пісня про сімейку акул. Хто автор пісні Baby Shark – невідомо. Згідно з однією з теорій, яку наводить BBC News, вперше пісня стала популярною в дитячих таборах в США після того, як в 1975 році на екрани вийшов фільм "Щелепи" Стівена Спілберга. Існує багато версій пісні різними мовами, проте жодна з них не отримала такої популярності, як версія корейського навчального проєкту Pinkfong у виконанні тоді ще 10-річної корейсько-американської співачки Гоуп Сегойн. Також пісню можна почути в різних американських серіалах. Наприклад, у Сімпсонах, коли ті всією сім'єю їдуть в машині на відпочинок, діти пісенькою доводять до сказу Гомера.

І не тільки в серіалах. У жовтні 2020 року у в'язниці США двоє наглядачів та начальник катували засуджених – їх змушували слухати стоячи одну і ту ж дитячу пісню. І так, це була Baby Shark.

Ролик завантажили на YouTube 25 листопада 2015 року. Йому знадобилося менше, ніж п'ять років, щоб стати найпопулярнішим відео ресурсу.

Катерина Амеліна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини