Олімпіада: борці Беленюк та Насібов гарантували Україні ще дві нагороди

Два українці пробилися до фіналів у греко-римській боротьбі.

Жан Беленюк, який виступає у ваговій категорії до 87 кг, у півфіналі боровся з хорватом Іваном Гуклеком.

Хорватський борець був активнішим за українця, проте у партері Беленюк був впевненішим.

Як результат, за кілька хвилин до кінця сутички українець вів в очках, втримав перевагу (1:7) та пробився до фіналу.

На шляху до фіналу Беленюк здолав чемпіона Європи Зураба Датунашвілі та представника Алжиру Башида Сід Асара.

Це вже другий шанс для Беленюка вибороти золоту нагороду.

У 2016 році він став срібним призером Ігор в Ріо-де-Жанейро.

Парвіз Насібов (до 67 кг) у півфінальній сутичці здолав єгиптянина Могаммеда Ібрагіма Ель-Саєда.

На шляху до фіналу Насібов за очками (5:1) переміг Фредріка Б'єрхууса з Данії.

Далі вдалося перебороти представника ОКР – Артема Суркова.

Українка Ірина Коляденко не пройшла у фінал, але боротиметься за бронзову нагороду.

Українська борчиня поступилася чемпіонці світу – киргизстанці Айсулуу Тининбековій.

Україна на Іграх в Токіо виборола 6 нагород: 1 срібну та 5 бронзових.

Раніше бронзовими призерами стали Дар'я Білодід (дзюдо), Ігор Рейзлін (фехтування), Олена Костевич та Олег Омельчук (кульова стрільба) та Еліна Світоліна (теніс).

Михайло Романчук у плаванні виборов срібну нагороду на дистанції 1500 м та бронзову – на 800 м