Паралімпіада: фехтувальних Манько виборов срібло. Це третя нагорода України за день

Дебютант Паралімпійських ігор Артем Манько став срібним призером у фехтуванні на візках.

Фінальна сутичка проти китайця Лі Хао завершилася із рахунком 15:12 на користь Хао.

У півфінальній зустрічі відбулося українське дербі, де дебютант Манько виявився сильнішим за Паралімпійського чемпіона 2016 року Андрія Демчука.

Для Манько це перша індивідуальна нагорода на світовому рівні.

Раніше він виборював нагороди лише у командній першості: дворазовий чемпіон світу з фехтування на шаблях у командній першості, бронзовий призер чемпіонату Європи з фехтування на шаблях у командній першості.

У листопаді 2010 року Артем Манько зазнав переломів руки та ноги, що призвело до інвалідності.

Зараз українець виступає паралімпійській категорії "А", до якої належать спортсмени, що добре можуть контролювати тулуб, а функціонування фехтувальної руки не залежить від їхньої травми.

Це вже третя нагорода України на Паралімпіаді в Токіо. Раніше срібним призером став плавець Антон Коль, а Євгенія Бреус виборола бронзову нагороду у фехтуванні.