Світоліна програла, гол у ворота Росії скасували, Італія вийшла у плей-офф – дайджест

На Євро-2020 визначилася перша збірна, яка вже пробилася до наступного етапу, Еліна Світоліна поступилася росіянці, а збірна Росії виграла перший матч на чемпіонаті Європи з футболу. Коротко про головні спортивні події читайте у дайджесті.

Росія здобула першу перемогу на Євро-2020

На третій хвилині матчу Фінляндія-Росія Йоель Пох'янпало головою відправив м'яч у сітку та відкрив рахунок.

Проте після перегляду повтору гол у ворота Росії скасували через офсайд.

За декілька хвилин травму отримав захисник Росії Маріо Фернандес, якого винесли на ношах з підозрою на пошкодження хребта. Пізніше діагноз не підтвердився.

Єдиний гол росіяни забили вже у додатковий час першого тайму: Олексій Міранчук поцілив у дальню дев'ятку.

Матч завершився із рахунком 0:1 і це перша перемога Росії на Євро-2020.

Італія вже гарантувала собі місце у плей-офф Євро-2020

Італія без особливих проблем розібралася з командою Швейцарії.

На 19 хвилині захисник Джорджо Кьєліні забивав гол, але його скасували, бо на повторі ВАР зафіксували гру рукою.

Уже на 26 хвилині італійці все ж відкривають рахунок. Мануель Локателлі забив гол після пасу Доменіко Берарді – 1:0.

У другому таймі також Локателлі відзначився: гравець дальнім ударом з-за меж штрафної поцілив у ворота. Як результат, 2:0.

Крапку у матчі ставить Чіро Іммобіле, який забиває третій гол у ворота Швейцарії.

3:0. Італія набрала 6 очок і гарантувала собі вихід у плей-офф чемпіонату Європи-2020.

Коротко про інші новини Євро-2020

• Матч Уельс-Туреччина завершився із рахунком 2:0. Голами відзначилися Аарон Ремзі та Коннор Роберт.

• УЄФА дискваліфікувала нападника збірної Австрії Марко Арнаутовича на один матч Євро-2020.

Він образив гравця збірної Північної Македонії Езджана Аліоскі.

Тепер форвард Австрії не зіграє проти Нідерландів 17 червня, але зможе вийти на матч проти України, який відбудеться 21 червня.

• Гол Андрія Ярмоленка у матчі проти Нідерландів претендує на звання найкращого за підсумками першого туру Євро-2020.

Також серед номінантів гравець Австрії Штефан Лайнер, форвард Чехії Патрік Шик та капітан португальської збірної Кріштіану Роналду.

Поразка Світоліної

Перша ракетка України Еліна Світоліна в 1/8 фіналу турніру WTA 500 в Берліні не впоралася із росіянкою Катериною Александровою.

Матч, який тривав 1 годину 31 хвилину, завершився із рахунком 2:0 (6:4, 7:5).

Для українки турнір у Берліні був першим трав'яним за два року. У 2020 році через пандемію коронавірусу ця частина сезону у світовому тенісі була пропущена.

Перемога збірної України у футзалі

Жіноча збірна України з футзалу у товариському матчі розгромила команду з Польщі – 4:2. Рахунок на 2-й хвилині відкрила Анна Шульга.

Щоправда, за 5 хвилин команді з Польщі вдалося зрівняти рахунок – 1:1.

На 11-й хвилині українки знову вирвалися вперед: Ірина Дубицька у падінні проштовхнула м'яч у ворота польської команди – 2:1

Проте тріумфували "синьо-жовті" недовго і вже за 2 хвилини на табло було 2:2.

Після перерви українкам вдалося нав'язати свою гру. Дубль оформила Дубицька, а четвертий гол у ворота збірної Польщі забила Ксенія Гриценко.

Уже сьогодні, 17 червня, о 12:00 розпочнеться другий товариський матч між Україною та Польщею.

Борці здобувають нагороди на чемпіонаті Європи

У болгарському місті Самоков триває континентальна першість з боротьби серед кадетів.

Українські борці вже здобули три нагороди.

Олександр Мамрош, який виступає у ваговій категорії до 80 кг, здобув "золото".

У фіналі українець був сильнішим за спортсмена з Грузії – Торніке Самхарадзе. Зустріч завершилася із рахунком 4:2.

Віталій Гончар став бронзовим призером у ваговій категорії до 48 кг. Українець виграв у Віктора Андріана із Молдови (10:0).

Ще одна "бронза" в активі Олександра Григоришина (до 45 кг).

Ще одне "золото" від паралімпійців

Українець Олексій Денисюк виборов золоту нагороду на Кубку світу з кульової стрільби.

У вправі стрільба з пневматичного пістолета на 10 метрів у своєму класі він став першим.

За результатами трьох змагальних днів в активі збірної України - 4 золоті та 3 срібні нагороди.

Також українці продовжують очолювати команду турнірну таблицю.

Більше спорту та корисних порад – у нашому Телеграм каналі Бути здоровим – просто.