Розваги

Вражаючі фото сили природи. Earth Photo оголосив переможців

09.12.2020, 16:07 • 3 хвилини
Вражаючі фото сили природи. Earth Photo оголосив переможців - Фото
Басейн в Італії. Фото: Jonk

Міжнародний конкурс Earth Photo обрав переможців 2020 року.

Earth Photo проводять британська урядова організація Forestry England і Королівське географічне товариство. Його мета – привернути увагу суспільства до обговорення навколишнього середовища, розповісти про світ природи, його мешканців і спілкуванні з ними.

Абсолютний переможець цього року – фотограф з псевдонімом Jonk.

На думку Джо Сміта, директора Королівського географічного товариства, такі знімки – це сумний рефрен двадцятого століття – епохи великого прискорення. 

Але в той же час подібні фотографії ілюструють надію. Адже велика сила природи – терпляче приймати в себе фрагменти, залишені людською цивілізацією.

Переможцем в категорії "Мінливий ліс" став знімок дерева, який Чарльз Кселот зробив через два роки після лісової пожежі. 

"Це гірка картина, оскільки антропогенні пожежі в поєднанні з кліматичними змінами викликають занепокоєння про ліси як тут, в Англії, так і в усьому світі", – каже Жозефіна Лавель, директор з маркетингу та взаємодії Forestry England.

А це переможець в категорії "Зміна клімату" Джо Хабба. На фото турист, який прибув до Венеції під час паводку.

Переможцем в категорії "Природа" став британський фотограф І Сун. Він зробив знімок з висоти 900 метрів над Арагоном в Іспанії. Цей регіон сильно постраждав від посухи, але завдяки роботі місцевих фермерів землі почали відновлюватися.

Фотографія Янжун Го зроблена в горах Далянь в Китаї, вона стала переможцем в категорії "Люди". Людина на портреті нібито злився з природою і здається її частиною.

 

Катерина Амеліна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини