Бабусі навчають різних методів вʼязання — це новий соціальний проєкт на YouTube
![Бабусі навчають різних методів вʼязання — це новий соціальний проєкт на YouTube Бабусі навчають різних методів вʼязання — це новий соціальний проєкт на YouTube](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/04/12/20230412104644-8575.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Соціальне підприємство Vbrani, яке працює на базі Львівського геріатричного пансіонату, запустило новий YouTube-проєкт, в межах якого жінки вчать аудиторію в’язанню, пише "Платформа".
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
Наразі на каналі опубліковані два відео, де пані Валентина пояснює, як зробити шкарпетки методом турецького плетіння, а пані Лариса розповідає, як виготовити підтарільники. У планах — запис уроку про в’язання торбинок.
За словами засновниці та менеджерки підприємства Оксани Бриндзак, місія проєкту — допомогти старшим жінкам почувати себе потрібними та мати додаткові кошти на базові потреби.
"В’язання — це те, що любить багато бабусь, однак вони не завжди знають, як реалізувати створені вироби. Наші відео — це можливість опанувати сучасні методи в’язання та збільшити ймовірність продажів. Ми ділимося тими методами, з якими працюємо самі. Тож якщо хтось після перегляду уроків захоче приєднатися до команди наших майстринь, ми будемо раді", — розповідає Бриндзак.