Як пройшов фест для активної молоді в Ужгороді від Української академії лідерства – фото
На правах реклами
В Ужгороді відбувся масштабний молодіжний освітній фест, під час якого Українська академія лідерства зібрала більше півсотні підлітків, що мають на меті стати відповідальними лідерами та в майбутньому якісно змінювати Україну.
Фестиваль під назвою "База: Гуртуйсь! Гартуйсь! Готуйсь!" відбувся з 23 по 25 червня. Гасло "Гуртуйсь! Гартуйсь! Готуйсь!" взяті з книги "Семенові зорі" Андрія Зелінського і "є базою, яку має знати і розуміти кожен молодий українець для наближення перемоги і особистого зростання".
За три дні до фестивалю долучилось 600 учасників, 300 з яких брали участь у всіх елементах програми. Вона включала тематичні блоки та воркшопи, що допомагають молоді зрозуміти, як бути стійким під час війни, допомогти наближенню перемоги та будувати своє майбутнє в Україні.
Також у програмі були виступи зіркових спікерів про психологічну підтримку, стійкість та ідентичність; командні активності просто неба; цікаві завдання на розвиток навичок рефлексії, самозарадності та планування майбутнього; вечори з творчими перформансами; фізичні, емоційні та інтелектуальні змагання між учасниками фестивалю.
Всі учасники були поділені на групи 12-15 осіб та у форматі гри змагалися під час всієї програми.
"Ми працюємо для того, щоб якісно змінити українське суспільство силою розумної відповідальної ініціативної молоді. Основна мета події — розвинути в учасників лідерські навички та разом генерувати ідеї для подальших спільних дій. Наш фестиваль — це інвестиція в молодь, яка відбудовуватиме і розвиватиме Україну", — кажуть організатори.
Українська академія лідерства — це річна програма розвитку для молоді 16-20 років. Тут підлітки вчаться працювати в команді, досягати поставлених цілей, створювати проєкти, брати відповідальність за своє життя і долю країни та свідомо обирати професію.
Фестиваль від Української академії лідерства, організований разом з освітньою фундацією GoGlobal та молодіжною ініціативою #ВліпиЗаСебе, пройшов за підтримки Кабінету міністрів України, Закарпатської обласної військової адміністрації, Ужгородської міської ради та Центру національного спротиву, а також проєкту "Смілива" від "Фонду Маша", ПБС, "Я Маріуполь", "Віднова", U-Report.