На Львівщині планують облаштувати спортивно-відпочинкову зону
![На Львівщині планують облаштувати спортивно-відпочинкову зону На Львівщині планують облаштувати спортивно-відпочинкову зону](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2024/04/23/20240423124407-4228.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
На Львівщині в селі Наварія планують облаштувати спортивно-рекреаційну зону. Спортивну базу розмістять на території пляжу Щирецького водосховища за позабюджетні кошти. Про це повідомляє Львівська міська рада.
Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life
"Мова йде не про капітальне будівництво на території пляжу, а винятково про благоустрій. Що важливо, на цій локації розвиватимуть спортивну реабілітацію для українських військових. Облаштована територія буде максимально інклюзивною", — зазначив заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач.
![Фото: Львівська міська рада](https://www.liga.net/images/general/2024/04/23/20240423124410-4262.jpg)
Також він додав, що усі заходи з облаштування території будуть реалізовані за кошти інвестора спільно з Федерацією веслярства.
![Фото: Львівська міська рада](https://www.liga.net/images/general/2024/04/23/20240423124409-6244.png)
В спортивній зоні встановлять місця для кемпінгу, облаштують пішохідні доріжки, розмістять майданчики для занять спортом, також планують реорганізувати паркувальну зону.
![Фото: Львівська міська рада](https://www.liga.net/images/general/2024/04/23/20240423124408-3338.png)
За словами Зубача, для мешканців села та гостей буде безперешкодний доступ до водойми, обгороджувати рекреаційну зону не планують.
"За територією будуть наглядати, щоб вона утримувалася в належному стані. Поза змаганнями і заходами з реабілітації цей простір буде відкритим і доступним", — додав він.