Паркінг на Прирічній стане складовою відпочинкового комплексу на Оболонському острові
![Паркінг на Прирічній стане складовою відпочинкового комплексу на Оболонському острові
Паркінг на Прирічній стане складовою відпочинкового комплексу на Оболонському острові](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/03/29/20230329160233-9409.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Паркінг облаштовують для відвідувачів рекреаційної зони, до якої входять парк "Наталка", набережна та острів Оболонський. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
За словами Кличка, автостоянка має стати складовою комфортного відпочинку. Аби люди, які приїжджатимуть відпочивати, могли впорядковано залишати свої автівки.
Паркінг буде підземно-наземним, його можна буде використовувати як укриття під час повітряної тривоги.
Паркінг розташують на вулиці Прирічній, що неподалік від Оболонської набережної. Вартість цього підземно-наземного паркінгу становить 120 мільйонів гривень. Водночас активісти з "Пасажири Києва" називають будівництво "надзвичайно дорогим проєктом" і ставлять його доцільність під сумнів.
Облаштування рекреаційної зони сподіваються завершити у 2023 році, додав Віталій Кличко.