Працівника МОН, який висміяв незалежність України, звільнять — Оксен Лісовий
Фото зі сторінки Андрія Василенка

Міністр освіти та науки Оксен Лісовий прокоментував скандал, який стався з працівником МОН Андрієм Василенком. В інтерв'ю Суспільному міністр заявив, що чиновнику запропонували написати заяву на звільнення.

— Людині було запропоновано написати заяву на звільнення, вона відмовилася. Тому ми йдемо через дисциплінарку, бо для держслужбовця — це неприйнятний рівень, по-перше, в публічних висловлюваннях, а по-друге, у світогляді. У нашій команді таким людям не місце. Звільнення можна очікувати, навіть якщо людина потім буде оскаржувати це в суді. Я з такою людиною в команді не буду працювати, — сказав Лісовий.

Також Оксен сказав, що це абсолютно ганебна поведінка та здивувався, як можна мати таку плутанину в голові, щоб не розібратися в інформаційному полі.

— Як учасник тих рішень на початку 1990-х, коли 90% людей проголосували за незалежність України, коли всі трансформації йшли не від влади, а від людей, як учасник усіх протестів від Революції на граніті, як людина, яка знає, що спонукало українську націю до виходу з СРСР, яка розуміє, як відбувалися всі ці процеси, мені не зрозуміло, як молода людина може так мислити, — уточнив міністр.