RU

Дивіться, як облаштували зелений простір у дворі бізнес-парку Києва – фото

25.07.2023, 17:50 • 3 хвилини
Дивіться, як облаштували зелений простір у дворі бізнес-парку Києва – фото - Фото
Фото: Aranchii Architects

У внутрішньому дворику бізнес-парку Європасаж на вулиці Прахових у Києві архітектурне бюро Aranchii Architects втілило ландшафтний проєкт "Гай Співіснування".

Площа дворика 2 000 кв. м. Проєкт одночасно поєднує сучасне архітектурне проєктування та ціннісний ландшафтний дизайн. Його основний задум — перетворити простір патіо бізнес-парку на життєвий простір, насичений зеленими острівцями та місцями для відпочинку.

Фото: Aranchii Architects

Дворик поділений на дві частини: дієву й спокійну.Зони у просторі виконані у формі острівців, поруч яких ростуть дерева й кущі.

Озеленені острівці спокійної частини дворика оточені бетонними криволінійними лавами, які виготовлені з акації. В середині острівця посадили дерева ліквідамбари. Архітектори зазначають, що ці дерева восени набувають п’ятьох відтінків жовтого кольору. 

Фото: Aranchii Architects

Спокійну частину "Гаю" від дієвої відділяють лави на рейках, які можуть бути зведені разом для спільного відпочинку або ж відсунуті на відстань для усамітнення.

Фото: Aranchii Architects

У дієвій частині двору розташовані острівці з червоними дубами, борти яких виготовлені з кортенової сталі.

Фото: Aranchii Architects

Зокрема, у цій частині є покриття з терасної дошки та гумової крихти. Архітектори кажуть, що тут можна займатися фітнесом чи йогою. Крихта виготовлена з перетертих підошов використаних кросівок Nike. "Це є не лише внеском в екосистему, але й за ціною на 20% нижче за первинну сировину", — додають фахівці.

Фото: Aranchii Architects

Вечірня підсвітка виконана попід острівцями, в яких передбачені для цього спеціальні борти та ніші. За словами архітекторів, такий тип освітлення створює візуальний ефект, наче острівці "знаходяться над поверхнею". 

Фото: Aranchii Architects
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини