Українська дизайнерка створила найкращу неофіційну емблему до коронації Чарльза III
![Українська дизайнерка створила найкращу неофіційну емблему до коронації Чарльза III Українська дизайнерка створила найкращу неофіційну емблему до коронації Чарльза III](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/05/04/20230504110909-7497.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Українська дизайнерка Єлизавета Зубенко здобула перемогу у конкурсі на найкращий дизайн неофіційного логотипа коронації Його Величності Короля Чарльза III. Про це повідомило посольство Великої Британії у Києві.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
"Ми раді оголосити, що у конкурсі на найкращий дизайн неофіційного логотипа з нагоди коронації Його Величності Короля Чарльза III перемогла дизайнерка Єлизавета Зубенко", — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що найкращу емблему обрало журі, до якого увійшли: представники посольства України, голова організації Brand Ukraine Марія Липяцька, керівниця програм дизайну, архітектури та моди Study UK — British Council Ганна Робінсон.
Роботу виставлять під час урочистостей з нагоди коронації Чарльза III. Коронація відбудеться 6 травня у Вестмінстерському абатстві.